Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mese való egy 2 évesnek?

Milyen mese való egy 2 évesnek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Frakk,Micimackó,Kisvakond.
2013. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bogyó és babóca
2013. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bogyó és babócát nagyon szereti, meg az ukit is. Valami hasonlóan rövid mesére gondoltam, hogy ne ezt nézze fél napon keresztül. Sokszor látta már őket és lehet frissíteni kéne.
2013. máj. 6. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kekeckedni akarok, de fél napon keresztül ne is nézzen mesét! 3-4 rövid mese bővel elég egy napra. És akkor máris marad a többire. Bár az én gyerekem képes ugyanazt nézni minden egyes nap, ha tetszik neki.
2013. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ne nézze fél napon keresztül a mesét!

Ne hülyéskedj,itt a jó idő ti meg bent ültök??Irány az udvar,a város,játszótér stb!

Reggel felkeléskor néz 1-2 mesét a fiam míg rendbe kapom a lakást,déli alvás után is 1-2 mese míg nagyon kómás meg este fürdés után 1-2 mese amin lelassul,ellazul az egész napi pördés után!

Ennyi bőven elég sztem!

2013. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Fél napon keresztül néz mesét? Leköti? Fiam ritkán néz mesét inkább esős időben akkor is 1-2 részt max.Van,hogy max 10 percet néz,mert nem érdekli és inkább játszik.Ilyen jó időben meg pláne nem ülne előtte,de nem is ültetem elé.
2013. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hahó! Azt írtam, hogy nem szeretném, ha fél napon keresztül nézné, mert olyan hosszú a mese.

Egyébként meg most szültem és bizonyos alkalmakkor nagyon jól jön, hogy 15-20 percre leköti a mese.

2013. máj. 6. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!