Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Mit gondoltok a...

Szülők! Mit gondoltok a minimaxról?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A gyerekeim szeretik nézni. Nekem sincs vele gondom:)
2013. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Én nem vagyok szülő, előre is bocsi. 17 éves lány vagyok. Mikor kicsi voltam, még nagyon sok jó mese ment a minimaxon, pl. Magyar népmesék, Mézga cslád, Frakk, meg ilyen rajzolt mesék. De engem nagyon idegesítenek az ilyen animációs hülyeségek, és nagyon sok az ilyesfajta mese mostanában. :/

2013. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy 2 éves fiam van,amikor először láttam a minimaxot még kisgyerek voltam,sok értelmes jó mese volt rajta,nem volt annyi reklám,annyi idiótaság,mint most,egyszer kétszer belenéztem és szerintem botrányosak a mesék,sok értelmetlen idiótaság, a rajzolás sem szép,ha lehet akkor a fiam nem fogja nézni,inkább veszek dvd-ket.
2013. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szokta nézni a lányom de nem minden mesét. Van amelyik nekem nagyon nem jön be.
2013. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
van amit szeret benne van amit nem.azért vagyunk mi a szülök,hogy kontrolláljuk mikor mit nézhet meg.
2013. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
:))))))) Azért, mert 17 vagyok, lepontoztok :) Köszönöm!
2013. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Reggel van egy-két jó mese, Bob mester stb., amíg készülünk az oviba, de egyébként nem szeretem, ha néz mesét, akkor inkább a Jimjam-et.
2013. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik értelmes pontozgat le már megint? A 17 éves leányzó pl.szerintem nagyon korrekt választ adott. Hogy a kérdésre is válaszoljak: válogatva engedem, van néhány borzalom, de nagyon helyes mesék is.
2013. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én se vagyok szülő (15\L), de nekem is az a véleményem, hogy régen normális mesék voltak, aranyos történetekkel, meg olyanokkal, amik tényleg tanítanak valamit. Pl. a Maya és Miguel, a Sharon naplója, meg az Arthur, vagy a Varázslatos Iskolabusz

Jó, lehet, hogy ezek nem az 2-3 éves gyerekeknek szóltak, de szerintem akkor is jobban lekötött mindenkit, mint most az a malacos mese, vagy amikor beraknak fél percet Noddy-ból, utána meg jön egy hosszú reklám. Egyébként ezek az animációs mesék szerintem se jók.

2013. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Én azt gondolom róla,h.nem nézheti a gyerek! 5 éves és azt se tudja mi az. Dvd rről néz mesét a gyerek, amit előtte apa cenzuráz! 40F
2013. ápr. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!