Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Mit gondoltok a...

Szülők! Mit gondoltok a minimaxról?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 18:18
1 2
 11/16 anonim válasza:
50%
Az én fiam júniusban lesz 4 éves. Nem néz tv-t semmilyen módon. Ha mesét szeretne olvasok neki vagy meghallgatja kazettán. Nem azért, mert ne lenne min nézni. Egyszerűen azért, mert nem kell egy agymosott gyerek, akinek fantázája sincs, mert mindent készen kap.
2013. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

A 40 éves apukának csak annyit: hiába cenzúrázod a hülyeséget az óvodában, iskolában fogja megtanulni, és minél inkább tiltva van annál kíváncsibb lesz.(Amúgy meg megnézi a szomszédban) A kérdésre válaszolva; "régen" sokkal értelmesebb rajzfilmek mentek rajta. Mostanában teret nyertek az értelmetlen rajzfilmek, amik: nem oktatnak, nem fejlesztenek.

Csak van bennük pár megfogó karakter(persze kell az is, de sokkal kevesebb van). Mindazok által nem tiltanám. Én nickelodeon-on cartoonnetwork-ön nőttem fel igaz későbbiekben ezeket is néztem. De elmondhatom: normális egészséges, kölyökkorom volt e-téren. (Még ha rondák is voltak:D).


Viszont az Animax-ot nem ajánlom! Régen még jó volt, most a műsor 80% a élőszereplős szappanopera amitől phuu...


23☣F (egyenlőre nem szülő.)

2013. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sam Tex válasza:
65%
Én azt, hogy egy TV csatorna. Gyerekeknek a szabadban a helye, nem a TV előtt.
2013. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
65%
butít ... igy 1 szóban :( régen valamivel jobb volt
2013. ápr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
73%
Én sem rajongok a Minimaxért. Egyre gázabb mesék vannak rajta. 3 és 5 évesek a gyerekek. Télen volt, hogy sokat nézték(1-2 órát is), de ha semmitmondó mese volt, kapcsoltak az m2-re. Ott legalább újra játszák a mi korunkbeli jó kis meséket(Maya a méhecske, kockásfülű nyúl, Nils Holgerson, Süsü) Végre itt a jóidő, azóta be se kapcsolják a tv-t. Alvásig az udvaron rohangálnak.És ez sokkal sokkal jobb...Arról nem beszélve hogy a reklámokkal olyan szinten befolyásolják a gyereket..Azelőtt bár milyen boltba el tudtunk menni velük, nem volt hiszti.Láttak néhány reklámot, és utána meg a bolt polcain, már énekelték a szlogent, és ment a hiszti hogy neki kell olyan, mert a minimaxon is ilyen van...
2013. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én sem vagyok szülő. Viszont a Minimaxon nőttem fel. A normális Minimaxon. Arthur, 3-2-1 Űrpingvinek, Redwall, Csutak úrfi, Sharon naplója, Locsi-fecsi Márta, Woofy, Thomas a gőzmozdony, Roary, a versenyautó, Sam a tűzoltó, stb, stb. De jók voltak... A mai Minimaxot nem igazán ismerem, de az ilyen Én kicsi pónim, Transformers, stb.-től falra mászok. Plusz ez a borzalmas 3D-s kinézet... Nekem nem az én világom. De ha a mai gyerkőcök ezt élvezik, semmi baj. Nézzék nyugodtan. Én szerintem mára egy halom trágya lett a Minimaxból. Régen jó volt.
2020. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!