Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van ennyi idióta mese a...

Miért van ennyi idióta mese a TV-ben?

Figyelt kérdés
Tele vannak a mesecsatornák értelmetlen, csúnya, idegesítő mesékkel. Minimax és M2 oké, de a többi... Kinek érdeke, hogy a gyerekek agysejtjeit pusztítsák Spongyabob és társaival?

2013. ápr. 26. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

nem tudom, de rettenet

nem mintha tévén nevelném a gyereket, de néha nem baj ha megnéz egy egy mesét.

én töltöttem le bogyó és babócát meg a bajkeverő majmot, frakkot, magyar népmeséket

a nickelodeon az szabályosan nézhetetlen egy 2-3-4 éves gyereknek. Tuti azért csinálják, hogy meöljék az agyukat, vagy nem tudom :)

2013. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%

A Spongyabobbal szerintem még semmi probléma,viszont azt veszem észre,hogy szinte már az összes mese tele van erőszakkal..nem lepődök meg,hogy némelyik szülő nem engedi,hogy a gyerek nézze a TV-t.


Példának rögtön felhoznám a CartoonNetwork című mesecsatornát.Mikor én kisebb voltam mindig azt néztem,nagyon jó,aranyos,erőszakmentes rajzfilmek mentek rajta..most egy 12 éven aluli gyermeket a közelébe se engednék.


Nem tudom mi válthatta ezt ki a készítőkből...

2013. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 2. válaszoló! Keresd meg a google-ban, hogy a spongyabob mennyire ártalmas mese!!!!
2013. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Utána olvastam...

Hogy a fenébe lehet ennyi zöldséget összehordani?!

Bármire rákeresel,már minden káros!!!

2013. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Meg aztán ezt is figyelembe kéne venni...

"A Nickelodeon csatorna szóvivője, David Bittler visszautasította a tanulmány eredményeit arra hivatkozva, hogy a SpongyaBob Kockanadrág a 6 és 11 éves kor közötti gyerekeknek, nem pedig a négyéves korosztálynak szólnak."

2013. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a Spongyabob a legrosszabb, vannak sokkal szörnyűbbek. Ezek a mesék, akárkinek is szólnak, beteg agy szüleményei az biztos. Egyébként pedig nem a 3-4 évesekkel van gond, mert ők még azt nézik, ami elé leültetik a szülők. De egy 6 éves már kezeli a távirányítót és soknak TV van a szobájában. Ennyi tömény baromság pedig nekik sem hiszem hogy jót tesz. Be kellene tiltani az összeset!
2013. ápr. 26. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs tv-nk, azt nézzük, amit engedünk a férjemmel, nagy monitoron. Így aztán nincs távirányító amit piszkálhat, és nem nézi a sok butító, nevetséges műsort (ahogy mi felnőttek sem, mert nem tartom értékesnek). Ami jó műsor, érdemes megnézni, azt beszerezzük, kb. 1-2 perc alatt.
2013. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nálunk nem lesz tévé a gyereknek a szobájában, az elég durva. Még a felnőttnek sem feltétlen tesz jót


első voltam

2013. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt egyet értek azzal amit mondtok, másrészt:

"Példának rögtön felhoznám a CartoonNetwork című mesecsatornát.Mikor én kisebb voltam mindig azt néztem,nagyon jó,aranyos,erőszakmentes rajzfilmek mentek rajta..most egy 12 éven aluli gyermeket a közelébe se engednék."


He? :D Régen baromi erőszakosak voltak a cn mesék. Vegyük pl. a Bátor a gyáva kutyát, hát én azon még most felnőttként is félek. Vagy vegyük a Tom és Jerry-t. Nem egyszer meghal az egyik vagy a másik, fejére esik valami stb. Régen se voltak kevésbé erőszakosak szerintem a mesék, de tényleg nem voltak ENNYIRE BUGYUTÁK! :S


Na meg vannak jó rajzfilmek is a Nickelodeonon pl. a 2005-ös Aang legendája, igaz kevésbé gyerekeknek való (inkább mint a Dragon ball, meg a Sailor Moon anno) de nagyon szép a mondanivalója. Inkább nézném együtt a gyerekemmel azt, és közben elmagyaráznám neki a dolgokat, minthogy "gyerekeknek való" baromságokkal építeném le az agyát, mint az az angol tanítós baromság. Vagy a többi minimaxos.

2013. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a rimánkodást, mint írták, korábban is alig volt más a helyzet. Ugyanúgy panaszkodtak akkor is, hogy milyen rosszak az új rajzfilmek, ugyanúgy nem mentek vele semmire.


Mondjuk tény, a CN műsorbeosztása például tényleg kigondolatlan abból a szempontból, hogy néha a direkt idősebbeknek szánt sorozatokat is berakják korai időpontokba.

2013. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!