Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam az önálló...

Hogyan szoktassam az önálló alvásra?

Figyelt kérdés

22 hónapos a lányom és most született meg a kistesója. Sajnos sokszor vagyok egyedül és nehéz megoldani az alvásokat.

Eddig úgy aludtunk, hogy befeküdtem mellé az ágyba, összebújtunk meg ilyesmi. Nem volt terhes a számomra.

Most viszont itt a kicsi is és vinnem kell magammal, hogy ne sírjon. Odaülök az ágy szélére, de ez nem elég neki, mert addig nem fekszik le amíg én sem. Sok mindent megért már, de nem ilyen dolgokat és beszélni sem tud még.

Tudom én rontottam el, de eddig nem jelentett problémát.


2013. máj. 6. 09:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy korábban kellett volna, de mindig csak halogattam. Meg úgy voltam vele, hogy nem lesz gond. De most már akkor maradunk így pár hónapig.
2013. máj. 6. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!