Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam gyermekem...

Hogyan szoktassam gyermekem korábbi alvásra?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap nem aludt este 8kor letettem 2 perc múlva elaludt majd 5 perc múlva fent is volt mint aki ki is pihente magát majd negyed tízkor aludt el újból!Apa korán megy dolgozni és ezért kéne valahogy átszoktatni(egy szobában van velünk) de nagyon nem igényli az alvást!Reggel fél 7 körül már fent van!
2012. febr. 12. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad mennyi idős.Az én fiam 2,5 éves,ő este 10.30-11 körül alszik el,elég sokat felriad de reggel kb 730.-8 ig azért elalszik.Régóta van ez nála? Nálunk volt már hogy egyáltalán nem aludt nappal,este mégsem aludt el hamarabb,egyszerűen túlpörögte magát.Volt hogy elbóbiskolt egy percre,(tényleg egy perc!)és úgy kelt mint aki órákat aludt.Rájöttem hogy mindenképp kell neki valamennyit aludni nappal mert akkor nehezebben alszik el este!Csak "szenvedett" ha nem aludt,láttam hogy fáradt de mégsem tudott leállni! Ha nem is alszik el de legyen egy kicsi csendes pihenő,ha nem magába alszik el akkor bújj mellé kicsit.Már én letettem arról hogy korábban aludjon el,ő így van beállva,viszont nem hisztis nappal ha pihen picit ebéd után,nekem már így is könnyebb!
2012. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Lányom 2 éves apukának ujj a munkahelye ezért eddig nem volt gond hogy később alszik!Amúgy szokott aludni nappal másfél két órát!Hát akkor még én is kitartok hátha majd az idő megoldja!
2012. febr. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!