Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem 19 hónapos,82 cm,10...

Gyermekem 19 hónapos,82 cm,10 kg. Érdemes neki vennem 9-18 kg autósülést, (Besafe, Römer, Maxi Cosi ) vagy már a centik miatt nem?

Figyelt kérdés
Gyermekem 19 hónapos, 82 cm, 10 kg. Érdemes neki vennem 9-18 kg autósülést, (Besafe, Römer, Maxi Cosi )vagy már a centik miatt nem? Nem szeretném jövőre cserélni. Szóval akiknek ilyen van, meddig használták?? Nem kilóra gondolok(azt sztem nem éri el 4 évesen sem :)) hanem centire. Szóval milyen magasságig fér el a gyermek a 9-18kg ülésben, úgy hogy nem lóg túl annyira a feje?
2012. febr. 8. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A Besafe-nak tuti lehet állítani a fejtámláját felfelé, nekünk is ilyen van. Bár még csak két éves múlt a fiam, nyilatkozni nem tudok, hogy meddig lesz jó. Ismerősömnek egy régebbi Römer van, az úgy egybe van, vagy hogy mondjam, nincs külön fejtámlája.
2012. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom 11,5 hónapos, 10 kiló és 80 centi. És BeSafe 9-18-as ülésünk van. Lehet állítani a fejtámlát, szóval szerintem bőven jó a te gyerkőcödnek is még.
2012. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet állítani a besafe fejtámláját, az tutti, mert megnéztük. A kérdés, hogy mekkora gyereknek jó még. Esetleg ha van még tapasztalat, várom :)
2012. febr. 8. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is BeSafe van, de sokat nem tudok segíteni a válaszommal, mert az én lányom is csak 86 cm, és 11 kg.

Ha most kellene venni ülést, szerintem így is emellett döntenénk, mert nagyon szeretjük! A fejtámlát pedig tényleg elég magasra lehet húzni.

2012. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvettük a besafet:) Kicsit magas az autónkban, de jó nagyon:) remélem még sokáig :)
2012. febr. 28. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó választás volt! :)
2012. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó választás, nekem is magasnak tűnt, de a fiam nagyon jól kilát belőle.
2012. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!