Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 cipős kérdés! Mi a véleménye...

2 cipős kérdés! Mi a véleményetek erről a cipőről egy majdnem 2 évesnek?

Figyelt kérdés

[link]


Létezik olyan cipő ebben a korban, ami alá nem kell zoknit adni?


2013. ápr. 27. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van egy játszós és egy elmenős. 2 pár mindenképpen kell szerintem.
2013. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És mind a kettő ugyanolyan minőségű és árú?
2013. ápr. 27. 15:42
 13/17 anonim ***** válasza:
2,5 éves fiamnak van egy teljesen bőr Elefanten szandálja,illetve egy Adidas,az is bőr,meg egy Crocs papucsa.Ennyi szerintem minimum kell,igazából mindegyikben mehet mindenhova,azért vannak,hogy hordja őket,ha tönkremennek,kap másikat.
2013. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták és ebben igazat adok az eladónak, hogy inkább egy cipője legyen a gyereknek de az jó minőségű és használja is. Nálunk kettő van mert van itthonra és van bentre a bölcsiben. Amúgy ha lehet nyáron mezítláb van. A cipő vásárlásnál arra figyelj, hogy kemény sarka legyen a cipőnek, hogy tartsa a bokáját. Merre laksz? Mert ha pesten akkor lehet tudok neked ajánlani egy jó címet.

Én nyáron is sokszor adok nagyon vékony kis zoknit a lányomra mert volt olyan, hogy kicsit kidörzsölte a lábát.

2013. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ez a szandi egyszerűen fantasztikus

ilyen volt a fiam első szandija,természetesen barna-kék színben

a talpa olyan puha,hogy ketté lehet hajtani

zokni nélkül sem dörzsöli ki,puha bőr

könnyű tisztítani

mi nagyon szerettük

szerintem nagyon jó választás

ez teljesen olyan,mint az elephanten,csak jóval olcsóbb

az eladó is ezt mondta,hogy elephanten minőség

2013. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet hasznaltunk tavaj csak barna volt szerintem tok jo ez is tartotta ugy a bokat ahogy azt kellett.En is sokat szoktam a boltokban maszkalni mire megveszek neki egy cipot olyan hamar kell valtani es bizony elegge huzos a jo cipo ara ami nem is biztos hogy annyira jo.Sokszor lehet talalni jo minosegut olcsobban is.Nem reg vettem neki az elef.akcioban talaltam es megvettem neki de nem tunik nekem valami kenyelmesnek
2013. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp ráadom a jó minőségűt udvarra, homokba, motorozáshoz orrvédővel,hiszen napjai nagy részét ezekkel tölti.Semmi értelme jó cipőt venni azért, hogy csak sétálgasson benne picit,nagyrészt meg olcsóbb (rosszabb) legyen rajta, mert sajnálom a másikat-így teszed tönkre a lábát.Ha teheted vegyél két jó cipőt- egyet játszani, egyet-elmenni.Ha nem teheted, inkább a megjelenős legyen "gagyibb" és az a jó amelyikben nagyrészt van.
2013. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!