Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák mikor először ment ki...

Anyukák mikor először ment ki a párotok külföldre melózni hogy birtátok a kiképzést? 2kisfiam van 4 és majdnem 2 éves!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A férjem már 1 éve külföldön dolgozik, most lesz 2 éves a kisfiúnk. Nem könnyű, de bele lehet rázódni. Mikor elmegy akkor az a nap nem könnyű, utána úgy 2 hét hamar elmegy, de úgy a 3-4. héttől már nagyon hiányzik. Sajnos egyenlőre nincs más megoldás, itthon lehetetlen normális munkát találni, de azon vagyunk, hogy mi is menjünk a férjem után.

Te párod már kint van? Milyen időnként fog haza járni? Hogy bírod?

2013. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap ment el este csak lézengtem a lakásban,abban biztam a hétfő könnyebb lesz mert beindul az élet ovi főzés kicsi stb,de betegek lettek a gyerekek ugyhogy ez nehéz lesz! NEm tudom mikor fog hazajönni lehet csak 4hónap mulva! Mi is készülünk kifele majd ha bejön neki ez a munka! Itthon már éhen haltunk volna,bár még megeshet hogy nem fizetik ki! Te párod mit dolgozik?
2013. ápr. 7. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve külföldön dolgozik. 3 gyerekkel maradtam itthon, 10 volt akkor a lányom és 3 éves a középső fiú és 1 éves a legkisebb fiam. Azon a napon amikor elment és az azt megelőző kettő napon végig sírtam és nagyon erős pánik félelem volt rajtam, hogy jól döntöttünk-e, de nem is kérdés. Mi is szeretnénk utána menni, de még mindig nem intéződött el a gyes és csp, hogy kintről kapjuk, addig nem tudunk költözni. Mondjuk azért nálunk könnyebb a helyzet, mert minden hétvégén itthon van. Nagyon sajnálom, hogy ilyen ritkán látjátok csak apát. Nekem nagyon sok erőt adtak a gyerekek. Annyira aranyosak voltak, hogy bíztattak, anya mi ezt meg tudjuk csinálni és így is van. Találjatok rövidebb távra célokat. Számoljátok vissza a napokat és jutalmazzátok meg magatokat mindig egy jó játékkal, vagy finom sütivel. Menni fog. Mikor nekem azt mondták, hogy idővel meg lehet szokni. meg tudtam volna folytatni aki ezt állította. És tényleg meg lehet. Mindig nézd a magad elé kitűzött célt, hogy nemsoká ti is költöztök és neki is nagyon nehéz lehet nélkületek. Kitartás! Ha gondoljátok, privátban beszélhetünk ha van kedvetek!
2013. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na a gyerekek betegek de még én is igy nagyon rossz,nehezen birom de muszály! Este rosszabb nem tudok kihez szólni barátnőim nagyon nincsenek,de szerencsére fogunk tudni beszélni itt a gépen! :D ez jó hir! Ti hogy vagytok?
2013. ápr. 8. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A férjem bádogosként dolgozik. Te férjed mit csinál kint? Melyik országba ment?

Nekem nagyon sokat segít, hogy a játszótéren megismerkedtem egy másik anyukával, akivel barátnők lettünk és mindennap együtt vagyunk délelőtt is és délután is. A hétvégét kivéve, akkor általában csak 1x találkozunk, de akkor meg Anyuval találkozunk.

Merre felé laktok?

Ha gondolod írj privátot és facebookon beszélhetünk, hátha segít könnyebben belerázódni :)

2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huu az nagyon jó lenne ha beszélhetnénk nekem nincs barátnőm mert egy nagyon kicsi faluban lakunk! Az emberem gipszkartonozni fog legfőképpen meg ilyen épitkezéssel kapcsolatos munkákat fog csinálni! Jó lenne beszélni de nem tudom hogy kell üzenetet irni itt! Rámirsz majd?
2013. ápr. 9. 07:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja kimardt HAmburg környékére ment! És nagyon szeretnék facebookon beszélgetni :)
2013. ápr. 9. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!