Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 cipős kérdés! Mi a véleménye...

2 cipős kérdés! Mi a véleményetek erről a cipőről egy majdnem 2 évesnek?

Figyelt kérdés

[link]


Létezik olyan cipő ebben a korban, ami alá nem kell zoknit adni?


2013. ápr. 27. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az én gyerekem is ilyent hord nyáron és nagyon jó
2013. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Meg kellene nézni élőben, hogy mennyire könnyű, és mennyire hajlik könnyen a talpa. Nekem szimpatikus egyébként, bár én inkább elefantent szoktam venni a deichmannban.

Ez alá nem kell zokni majd ha (még) jobb idő lesz.

2013. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hasonló van a lányomnak, csak Elefanten. Most még van rajta zokni, de nyáron ebbe a fazonba nem kell. Én ezt a márkát nem venném, mi egyszer csúnyán befürödtünk vele sajnos.
2013. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezeknek nem elég hajlékony a talpuk épp a héten néztem őket, ezért nem venném meg.
2013. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez szerintem műbőr!!! Ahhoz viszont nagyon drága, ennyiért már találsz rendes bőrből való normálisabb szandálcipőt is.


Amúgy, az ilyen fazonhoz fel is lehet venni a zokni, de anélkül is jó.

2013. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az elefanten-ben van harántemelés? Köszönöm az eddigi válaszokat! És még új kérdések is az eszembe jutottak. Nem büdösödik be egy ilyen cipő, ha beleizzad a gyerek lába? Lehet őket mosógépben mosni? Kedves 4-es Elefantent Te nem néztél, arról vélemény? 5-ös valami ajánlatod?
2013. ápr. 27. 14:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Néztem minden deichmaban kaphatót, de egyik sem volt megfelelő minőség. ÍGy mia superfitnél és a richternél maradtunk.
2013. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Deichman-os gumicsizmákról valakinek valamilyen véleménye? Mire kell figyelni egy gumicsizmánál?
2013. ápr. 27. 15:03
 9/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Én még nem tudtam Deichmannban jó gyerekcipőt venni, a megfizethető mind műbőr, olyan mint a kínai gagyi.

Az Elefanten jó, de ott kicsi a választék.

Én még szeretem a Szamost, Assot, Superfitet, Falkont, talán a Siesta is elmegy, de az egyre silányabb.

Szerintem menj el inkább egy gyerekcipőboltba, ott biztosan találsz megfelelőt.

2013. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még mindig én, bocsi, de picit összezavarodtam cipő ügyben...Aki olyan méregdrága superfit stb. cipőket vesz, annak a gyereke abban sétál, ha mennek a városban vagy tényleg beengedi a homokozóba is? Minden nap kétszer vagyunk játszótéren, nagyon sajnálnám ha pár alkalom után rosszul nézne ki. Egyáltalán hány cipő kell egy kétévesnek?
2013. ápr. 27. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!