Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek luxus, ha a...

Szerintetek luxus, ha a gyerekeimnek minden nap fogok süteményt sütni a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
5-en vannak és uzsonnára gondoltam , persze eggyütt készitenénk a sütiket.
2013. ápr. 25. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne süss nekik minden áldott nap. Elég ha kb 3-4 naponta. Persze ha megteheted, és szeretik, hát süss. Bár én félteném a fogaikat. Inkább egyenek gyümölcsöt, süteményt ne minden nap.
2013. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak uzsonnára is, de megfognak hízni tőle. Szerintem inkább csak hetente egyszer legyen süti, a többi napon inkább gyümölcs.
2013. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

hát...

minden nap süti szerintem kicsit sok

nem luxusnak gondolom hanem felesleges plusz kalóriának :-)

és bele fognak unni

heti 2x bőven elég


csinálj gyümölcs salit

pudingot keksszel gyümölccsel

túrókrémet

sajt krémet

lángost

fagyit

süssetek kalácsot kenyeret

salátát

stb....

2013. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne ra penzem, az biztos, vagy legalabbis ez mellett meg fott etelre mar nem. Es szerintem turelmem sem lenne napontamsutogetni, plane nyaron. Miert nem csinalsz olyan sutit, amit le lehet fagyasztani? Akkor eleg lenne mondjuk heti haromaszor sutnod, es felvaltva adnad nekik.

Egyebkent szerintem sem egeszseges minden nap, es a fogaiknak sem tesz jot.

2013. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is az hogy luxus, hanem ha nekem minden nap sütit kéne ennem, meg is pusztulnék, pedig imádom a sütiket, de hát előbb utóbb gombócból is sok esete lép fel.

Úgyhogy én amondó vagyok, de heti 2-3 sütizés bőven elég.

Nyáron amúgy is inkább gyümölcsözzenek, dinnyézzenek, stb.

Megjegyzem, ha te a dögmelegben minden nap sütni fogsz, azért azt is megnézném :)

2013. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont attól süti a süti, hogy nem minden nap pottyan az asztalra :)

nem luxus ez, hanem inkább varázs talán vagy nem is tudom mi a jó szó rá :)

ezzel elveheted azt az örömöt ami egy süti jelent bárkinek, nekik meg egy unott, mindennapos dolog lesz mint a vajas kenyér

2013. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem adnék minden nap sütit a gyerekeimnek. Nem azért mert luxus lenne, hanem mert egészségtelen. Miért nem adsz nekik gyümölcsöt inkább (gondolom ha a napi sütire van pénz, akkor gyümölcsre is lenne), sütit meg mondjuk csak a hétvégén?
2013. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ki mit ért sütin az is kérdés mert ugye lehet otthon sütni túrós batyutól a kakaós csigán át magos kornspitzen keresztül a habos cukros krémesekig mindent.

Én mindennap nem fogok sütni (annyira nem szeretem azért) de nyári szünetben minden héten 2-3szor biztos.

Ezek nekem sütésnek számítanak, szoktam magos fonottkát, magos kiflit sütni , túróslepényt, meggyes kockát , mákos kiflit, kalácsot, néha kenyeret is. Ezektől nem hinném hogy elhíznának, ezek a normál táplálkozás részei szerintem reggelire vagy uzsonnára. És heti 1 szer pedig kifejezetten édességet is sütök mint pl. kakaós csiga vagy piskóta, vagy tejszelet ilyesmi.

3 gyerekem van 7,5 és 2 évesek egyik sem kövér.

Mindennap nem tudok sütögetni (nem is akarok) mert az tőlük venné el az időt, nyáron azt meg nem akarom.

2013. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tényleg , abba nem gondoltam bele , hogy melegbe még a sütőt is be kell gyujtani. Természetesen kapnak gyümölcsöt is , csak annyira nehéz összehozni napi ötszöri étkezést. Reggelire kényér ,felvágott , tej , paprika , paradicsom, tizoraira gyümölcs , ebéd főtt kaja , uzsonnára sem elég nekik csak a gyümölcs , ezért gondoltam valami laktatobbra , vacsora megint kenyér valamivel ,uborka , paparika , paradicsom . Ilyenre gondoltam .
2013. ápr. 25. 13:57
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan süteményre gondoltam mindig , ha nem pl.kakaoscsiga , sajtos rud , lekvároskifli stb..
2013. ápr. 25. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!