Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én nem találtam el mi...

Csak én nem találtam el mi lett volna jó ajándék a gyerekeimnek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz mert most amúgy se volt gazdag karácsonyunk fejenként egy nagyobb játékot kaptak a gyerekeim ( 2 van 5 és 4 évesek) valamint fejenként egy mesekönyvet és egy egy kis apróságot. A lányomnak nem tudtam megvenni amit kért eredetileg mert már dec. legelején nem lehetett kapni sehol, a fiam meg összevissza mondott mindent (biztos ismerős ez másoknak is hogy akármerre mentünk neki mindig épp az a játék kellett amit ott látott) így végül vettem vmit amit én jónak gondoltam.

Szerencsére a könyveket jól sikerült kiválasztani mert azt 2 óránként fel kell olvassam most is azt nézegetik, de a "nagyobb értékű" ajándékkal nem is játszanak. Annyira rosszul érzem magam hogy lehettem ilyen béna. Tudom nem az a lényeg csak ennyi pénzből akkor már vehettem volna valami hasznosat vagy mondjuk korcsolya belépőt ilyesmit.


2012. dec. 25. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel fognak azzal is játszani amit vettél nekik csak minden egyszerre nem foglalkoztathatja őket. A fiam kapott egy szánkót a többi ajándék nem is érdekelte de arra ráült körbe forgatta, alá fülé mászott, mindent csinált vele órahosszákig.
2012. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sikerült egy olyat vennem, egy sátrat, amivel nem is játszik. Pedig nagyon vacilláltam, hogy ezt vegyem meg vagy egy pénztárgépet, de a férjem rábeszélt a sátorra, de már látom, hogy a másiknak jobban örült volna. Szerencsére a másik ajándékkal sokat játszik.

De azért ne érezd rosszul magad emiatt, biztos fognak majd vele játszani!

2012. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi akkor nem csak én jártam így. Hát nem arról van szó jelen esetben hogy annyi mindent kaptak hogy még hozzá se jutottak hogy mindegyikkel játszanak sajna, szóval már azért lett volna idő rá tegnap délutántól de nem foglalkoznak vele sőt a lányom továbbra is emlegeti hogy de majd hoz neki a jézuska xx-et? (azt a játékot amit nem kaptam meg neki mert nem volt sehol).

Nem szomorúak meg semmi ilyesmi, csak nekem rossz érzés.

2012. dec. 25. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
a nagyobb értékű ajándékot sosem hagyom decemberre,és egész évben figyelem mi az ami tetszik neki,év vége felé meg pláne,mivel játszik az oviba,mit mesél mije van a barátoknak, a játszóházba mi a kedvenc.igy az értékesebb ajándék csak az amire vágyik, a kisebb ajándékok meg ahogy ismerem.és van közte hasznos is,pl fejlesztők,könyvek stb.most idén minden játékot eltaláltam,de Debrecenben már csak 1 valamit vettem neki,a többi már megvolt,igy anyagilag se túl nagy megterhelés.tavaly én is volt,hogy mellé fogtam,olyannyira,hogy idén karácsony előtt el is adtam,abból meg vettem amit kért.
2012. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na én épp ezért várom meg a dec.elejét a nagyobb ajival mert azért elég gyakran változik, mit szeretnének...nov. közepe vége óta mondogatta a lány azt az ajándékot amit aztán közel 3 hét alatt se sikerült megszereznem...a nagyobb meg mint írtam összevissza mondott mindent, meg amúgy se egyszerű eset ajándékozás terén, legtöbbször úgy jártam, hogy a vele egykorúaknak nagyon tetszett vmi játék (pl. duplo vagy garázs stb.) vettem én is olyat mert úgy tűnt érdekelné aztán nem játszott vele, csak alig alig.
2012. dec. 25. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült eltalálnom az ajándékokat. Azt én is megfigyeltem már, hogy mindig van egy kedvenc, amivel hosszasan játszik. Volt már olyan karácsonyunk, hogy ez a kedvenc, egy cserélhető fejű fogkefe volt, amit ráadásul nem is véletlenül kapott :)
2012. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el, szerintem mindenki járt már így, és tanult a hibából.

Én legalább is azt tettem az évek során.

Nekem 3 lányom van, két nagy és egy majdnem 3 éves.

A nagylányok miatt már nagyon sok mindenünk van, és több olyat is vettem már ami nem vált be, de ezeket is csak akkor tudja az ember, ha már kipróbálta. A jók közül sok játék el is volt téve, hogy majd a kicsi megkaphassa ünnepkor, mert a nagyok már kinőttek belőle. Szerencsére ezek most nem voltak kiadások, mert már egyszer megvettem:)

Azért, hogy kapjon ő is "újakat", meg neki kicsit más is az ízlése mint a nagyoké volt ennyi idősen, sok dolgot vettem most Karácsonyra a vaterán és kilós angol játékboltban használtan.

Nagyon szeret babázni, öltöztetni, babát ápolni, ehhez kapott ruhákat, bababilit, ilyesmit. De ami a legnagyobb sláger volt, az egy kis elemes hajszárító volt.:) Egész este fésült minket és szárította a hajunkat, még vacsora közben is:)

Mondtam is a férjemnek, hogy egy kisgyerek örömét nagyon nehéz előre látni, nem is gondoltam volna, hogy a 250 Ft-os hajszárító lesz a kedvenc.

Persze mással is játszik, tetszik neki minden.


Én már azon az elven vagyok, hogy tökéletesek a használt játékok, ha nem válnak be, eladom őket gyorsan és veszek másikat a pénzből, így nem dobok ki felesleges pénzt az ablakon.

2012. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!