Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiam beszoktatás alatt...

A fiam beszoktatás alatt bepisilt az oviban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja szobatiszta, itthon már nem voltak balesetek. Viszont az oviban egyáltalán nem hajlandó használni a wc-t. Pénteken bepisilt. Attól félek, hogy emiatt nem járhat majd oviba. Mit csináljak vele?Amúgy is egy kicsit el van maradva a társaitól, nem is szólt az óvó néninek, hogy pisilnie kell.
2013. febr. 16. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is bepisilt első nap az oviban háromszor is,az utánna következő napokon is bepisilt naponta egyszer, aztán elmúlt szépen magától,csak kezdeti nehézség volt, az óvónénik nem csináltak problémát ebből csak mondták,hogy vigyek bőven váltóruhát.

Mondogasd a kisfiadnak minél többször ha pisilni kell szóljon az óvónéninek,szerintem sokkal többet nem tudsz tenni, meg fog oldóni a probléma magától is,csak egy kis idő kell és az óvónénik türelme.

2013. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az enyém 2 hétig nem használta az oviban a wc-t, viszont nem is pisilt be, hanem tartogatta, emiatt délben haza kellett vinnem, ahogy kiléptünk az oviból, már ment az első bokorhoz pisilni :)

nekem azt mondták az óvónők, hogy pszichésen így tiltakozik az ovi ellen

2013. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, egyelőre úgy van, hogy csak ebédig marad. Egyébként nagyon jól viselte az ovit, nem sírt, nem keresett bennünket. Szóval nem hiszem, hogy ez lenne a baj. A környezet ismerős, mert a tesót 2 éve hordjuk.

Csak nem szeret idegen környezetben pisilni. Hát, mondogatom, akkor. A férjem mondta, hogy ő nem is viszi, de én meg mondtam, hogy amíg az óvónők nem mondják, addig én szeretném vinni.

Az a baj, hogy el van maradva egy kicsit, nem is nagyon beszél. Az óvódai logopédus már vállalta, hogy foglalkozik vele. Csak attól félek, ha nem járunk, akkor majd vihetem máshoz.

2013. febr. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!