Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sok a 2.5dl tej estére egy...

Sok a 2.5dl tej estére egy másfél évesnek? Ti mennyit adtok?

Figyelt kérdés

7 körül vacsizik, 9kor tej és alvás.

Igazából azért kérdezem, mert minden reggel tiszta oisi a pizsije, annyit pisil az éjjel. 4es, 4+os, 5ös pelust próbáltam, de egyik sem bírja. Kevesebb tejet kéne adnom? Nem ébredne korábban?


2013. jan. 21. 08:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Van body, 80as méretű. Lányom 81cm és majdnem 12kg. Jelenleg 4+-os pamperst adok rá éjszakára meg nappalra is, hogy elfogyjon. Van itthon 5ös libero is, azt is próbáltam már, de szintén volt átázás. Általában a hasánál jön ki a felesleg, bár hátrafelé még lenne helye terjedni. Próbálom a lehető legszorosabbra tépőzárazni a pelust, de azért azt sem akarom, hogy kényelmetlen legyen neki.
2013. jan. 21. 12:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 5ös Pamperst vegyél,kisfiamnak azt használom kb mióta 10 kiló,mert elég izmos és erős felsőteste van a 4+os kicsi rá abból neki is kifolyt a pisi, a Liberot egyszer próbáltam de folyton átázott a fiam
2013. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy 86-os body-t adsz rá. Hátha!
2013. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!