Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sok a 2.5dl tej estére egy...

Sok a 2.5dl tej estére egy másfél évesnek? Ti mennyit adtok?

Figyelt kérdés

7 körül vacsizik, 9kor tej és alvás.

Igazából azért kérdezem, mert minden reggel tiszta oisi a pizsije, annyit pisil az éjjel. 4es, 4+os, 5ös pelust próbáltam, de egyik sem bírja. Kevesebb tejet kéne adnom? Nem ébredne korábban?


2013. jan. 21. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt 1,5 évesen. Én nem adtam neki kevesebbet, örültem, hogy iszik, persze a mindennapi ágyhúzás idegesítő volt...

Sztem válts pelust, a libero jobban bírja nekünk.

2013. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Én egyáltalán nem adok tejet este, ez elég rossz szokás egy ilyen nagy gyereknek, majd amikor a szobatisztaságra szoktatod nem fog menni, mert mindig be fog pisilni éjjel.

Nálunk tápláló a vacsi este, és utána nincs ivászat. Persze, egy kis víz mehet.

2013. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére ágyat nem kell húzni, "csak" hálózsákot mosni... Liberot és pamperst adok rá, de egyik sem jó. Pedig soha nem volt gond az éjszakákkal, csak most, pár hónapja.


Második, tényleg úgy gondolod, hogy 1.5 évesen már nagy az esti tejhez? Én eddig ilyenről nem hallottam, de érdekel a te véleményed is. Első "babám".

2013. jan. 21. 09:09
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a fiam 20 hónapos, és nem kap este tejet, vacsizik, mint a nagyobbik gyermekem, aki 4 éves. Leülünk az asztalhoz, megvacsorázik, utána fogmosás, fürdés, alvás.

Nálunk ez a természetes.

Este vagy főzelék, szendvics, tejbegríz, tojás, stb. a vacsi.

15 hónaposan hagytuk abba a szoptatást, és nem szoktattam rá a reggeli esti tejivászatra.

Reggel kefírt kap, ha kér. Meg sajtot...

Joghurtot, stb...

Amúgy megoszlanak arról a nézetek, hogy tényleg egészséges-e a tej...

2013. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is pelenka váltás kellene, nehogy leszoktasd az esti tejről, és szerintem adj neki annyit amennyit igényel.Érdekes hogy már nagy hozzá... :D

Ilyenkor még napi fél liter tejalapú folyadék kell nekik.Mi egyébként 39 Ft/db pelenkát veszünk tehát a legolcsóbbat.Manapság szerintem semmit nem ér a márka.A libero nekünk egyáltalán nem vált be, minden este kifolyt belőle, semennyire nem volt nedvszívó.A pampers jó volt viszont irtó drága és hasonló minőségű mint amit most használ a kisfiam.Tehát szerintem néha az olcsóbb jobb.

2013. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy ne adjon tej alapút, csak soroltam néhány alternatívát a tejalapú táplálék bevitelére, ami nem mellesleg nem jár állandó éjszakai átázással, ilyen pl. az esti zabkása, tejbedara, stb...
2013. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Body van rajta? Nem lehet, hogy kicsi rá? Mert attól is kifolyik a pisi! :)
2013. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam is kap kakaót fürdés előtt,2 hónapos,pluszba 1 hónapos kora óta ott van egy fél-3/4 üvegnyi tea az itatós üvegébe az ágyban ha megszomjazna.A megoldás nálunk a nagyobb méretű pelus volt,amúgy pampers használunk,semelyik másik nem bírja.
2013. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*21 hónapos
2013. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*10 hónapos kora óta,elnézést a "0"ás és az "1" es folyton beragad
2013. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!