Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok játékkonyha márkát/típ...

Írnátok játékkonyha márkát/típust, ami bevált nektek? Másfél évesnek kellene, de reméljük, testvér is nyúzza majd.

Figyelt kérdés
Egyelőre a Bon appetitet néztem a Smobytól, de annyi féle van, nem győzöm átbogarászni, inkább saját tapasztalatra lennék kíváncsi. Köszönöm
2012. okt. 24. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondolom a magasabbakat tovább ki lehet használni, vannak amik több rekeszesek, pakolósabbak, stb. Segítsetek, mert a gyerkőc egy órát alszik nap közben, alig jutok valamire.
2012. okt. 24. 14:38
 2/5 anonim ***** válasza:

szia! Szerintem ne márka alapján válassz. Nekünk sokkal fontosabb volt a méret, a magasabb típusút választottuk, azt hiszem 76cm-es. Kiegészítőket tudsz venni hozzá olcsón a vaterán is.

Mi a gulliverben vettük, neve nincs, de imádja a gyerek és nagyon strapabíró. :)

Ja, és zenélős, sercegős, villogós jobb. Azt imádják a gyerekek.

2012. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Nem is a márka a lényeg, az csak annyira kell, hogy beazonosítsam, hol szerezhető be. A környékünkön semmi ilyesmi hely, ahpl meg tudnám nézni élőben.
2012. okt. 24. 14:42
 4/5 A kérdező kommentje:
96cm, amit néztem. Azzal tud játszani már (kényelmesen) a 18 hónaposom?
2012. okt. 24. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Az alacsonyabbat nem akartam, közép méretet választottunk. Nem tudom a 96cm-es jó lenne-e. A gyerkőcöm 89cm magas, a 76-os méretű konyhában kényelmesen eljátszik, olyan pont jó magasságú.

Sajna ez nem zenél, az hiányzik is.

Próbáld meg valamihez oda állítani, ami kb. 96cm magas, úgy talán tudsz méretet venni.

1. voltam.

2012. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!