Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálsz a tesóval, ha...

Mit csinálsz a tesóval, ha oviba viszed a nagyot?

Figyelt kérdés

Szaisztok. 4 éves a kislányom. a tesó meg kettő lesz január végén. Érdeklődő teljesen nyugis kisgyerek. Eddig lehett azt csinálni, hogy amíg öltöztetem a nagyot bement a terembe. Az égvilágon semmit nem csinál csak leül és néz. Tavaély nem volt gond, most szóltak hogy ne menjen be. Sajnos a székhez viszont nem tudom lekötözni, de a nagynak is segítenem kell. Ma direkt becsukta az ovónő az ajtót ezért. Szerintem ez annyira szánalmas. A másik: nem kevés csoportpénzt fizetünk, a tisztaságit is az ovónő veszi. A gyereknek azt mondta, mivel jött érted anya ne moss fogat, erre jött e gyerek hogy szeretne. Mikor én megkértem, közölte: hát persze hogy moshat fogat. Többször lebukott mind a két ovónő, egyik nem tudja mit csinál a másik.

Múltkor kezebe akartak nyomni egy nagy kartonlapot, ugyan dobjam már ki a szelektívbe...mondja az az ovónő aki egy hodállyal jár dolgozni én gyalog vagyok a kettővel. Pislogtam csak.


Több furcsaság is van, abba most nem mennék bele.

A kérdésem: nektek megengedik hogy a kisebb bemenjen a terembe vagy ha nem akkor hogy csináljátok?



2012. szept. 17. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk se járnak be a kicsik a terembe,de ez valahogy természetes a szülőknek.Van,aki a babakocsiban hagyja,de általában oda ül a nagyobb tesó mellé a padra.2gyerekes+38hkm
2012. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk beengedik őket! Nekem is 4 a nagy , 2 a kicsi és mindig bemehet. Amikor utánamenjek, hogy kihozzam, akkor mondják, hogy hagyjam csak, örülnek neki a saját csoportjában is és a nagyobbakhoz ha bemegy, ott is.


Ha nem engednék be, akkor a babakocsiban hagynám valami rendkívül érdekes dologgal vagy finomsággal, illetve én konkrétan bevezettem a nagynál, hogy nem segítek öltözni neki, szépen megtanulta magától!

2012. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk sem engedik be a kistesókat. Igazából eszébe sem jut senkinek. No meg utcai cipővel sem jó összejárkálni a csoportszobát. Nem véletlenül kell váltócipő.
2012. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nemsokára minden saras lesz meg latyakos. Még ha megtöröljük a talpunkat, akkor is koszol a cipő. Olvad le róla a dzsuva. Miért kéne engedni, hogy beccsattogjon a terembe, ahol csúsznak-másznak a többiek?
2012. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk én nem engedem be a picit a csoportszobába, hiszen rajta utcai cipő van, a szobában pedig benti cipőt használnak.

Kint van az öltözőben a pici, amíg én a nagyot öltöztetem, pisiltetem, stb.

Ebben az óvónőnek adok igazat, ne menjen be a pici a terembe.

2 éves, 4 éves

2012. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit én írtam az miért is hasznontalan? Leírtam, hogy nálunk mi a rutin, ennyi és ezen felül is tanácsot adtam. Mi a gond ezzel?
2012. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehet bemenni a szobába, de igazából ez fel sem merül. Nekem is 2 éves a legkisebb és szépen leül a padra, vagy nézelődik és mászkál az öltözőben, vagy megáll a csoportszoba ajtajában és nézi, hogy mit csinálnak a nagyok.
2012. szept. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehet bemennie tesónak a csoportszobába. Sőt, nálunk még az öltöző helyiségbe sem szabad betolni a babakocsit. Én egyszerűen kint hagyom a csoport öltözőjének bejárata előtt a kicsit babakocsiban. Bár most még csak 7 hónapos, de 2 évesen is ezt fogom tenni.
2012. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!