Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggelizik a gyerek ovi...

Reggelizik a gyerek ovi előtt? (fél 8kor kel,9re vagyunk az oviba, akkor szinte rögtön esznek)

Figyelt kérdés

Ha igen, mit, mennyit? Az oviban is eszi így?

Most kezdte az ovit a kislányom, csak egy kis pogácsát, tejszeletet vagy jóreggelt adtam neki eddig. Jól csinálom?



2013. jan. 8. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. nálunk a hosszabb idő, amit a kakaóval kibír, az kb 1 óra 10 perc. bár a fiam sosem reggelizett, szóval neki ez a reggeli kakaó bőven elég.
2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Változó. Attól függ mikor indulunk. Nem vagyunk időhöz kötve, így van, hogy 9-re megyünk, van, hogy kicsit később. Ilyenkor természetesen leül reggelizni, de van, hogy semmit nem kér, csak egy kis gyümölcs levet. Örülök mikor eszik itthon, mert tudom, hogy az oviban a többi gyerkőc között szintén megjön az étvágya, így ott is eszik. Elég pehely súlyú a fiatalúr, így minden morzsának örülök! :)
2013. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi hétre már az oviban vagyunk, előtte csak kis kekszet, perecet, kölesgolyót vagy hasnló rágcsát eszik itthon vagy a kocsiban. Inni csak vizet akar, azt szereti a lelkem. Az oviban eszik rendesen.
2013. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!