Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogy áll a szobatisztaságga...

Ki hogy áll a szobatisztasággal, ágytisztasággal? Mennyire apás? Neked is kitalál dolgokat? Hogy fáj ez fáj az, ezzel és ezzel beszélgetett mennyit kell altatgatni, melléfekszel vagy hogy csinálod? 2.5 év körüli gyermek esetén

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nekem lányom kb 2 hónapja egyszer csak kijeletette hogy pisi és elment a wc-re azóta otthon nem pisil, kakil be hanem egyedül elmegy a wc-re nem is szól, lehuzz a wc-t is és felöltözik. elötte hallani sem akart a biliröl, de egy barátunknál látta a 3 éves gyereket a wc szükítön és azóta ö is csak wc-be akar pisilni, kakilni.

èjszakára adok még ra pelust, az mindig tele van.


Apás pont amennyire kell. Mindengyönket imád, és szeret apával is bármerre menni, de nem lök el.

nekem szerepjátékozik már a lányom. tegnap fözött nagyon és hozta az enni valót meg inni valót egész este a játék konyhájából. de legó háznál is szerepjátékozik már. Szokta mondani hogy fáj, de akkor általában fáj is vagy egy régi fájdalmát mutatja.

Altatni nem kell, este valaki beül a szobájába a kanappéra és már alszik is. Délután a maci csücsül be.


2 éves elmúlt.

2013. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4,5 éves már a kisfiam,de még mindig kellek mellé elalváshoz.Annyi,hogy már nem kell megvárnom míg elalszik,hanem elenged kicsit korábban.Azért találják ki,hogy itt fáj,ott fáj,mert fel akarják hívni magukra a figyelmet,mert tudják,hogy akkor babuzsgatjuk őket,és akkor csak vele foglalkozunk.És néha nem valós dolgokat is kitalálnak a gyerekek...nekik még óriási a fantázia világuk,és ez normális is.

2 éves korától szobatiszta,azóta sem pisilt be...sőt a bilit is alig használta,csak rövid ideig, rögtön a wc-re ült,mint a nagyok:)

Nekem apás is meg anyás is...apa többet játszik vele,mint én,de babusgatni inkább én szoktam.

2013. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lányom is szobatiszta ágytiszta hála az égnek egyik naprol a másikra

nemrég kezdte kitalálni magának a dolgokat hihetetlen dolgokat szokott összecsiripelni nekem

este melléfekszem 5 perc s alszik is

utobbi két hétbe hihetetlenül apás volt mert itthon volt az apja de mára ugy tünik sikerült visszazökkeni a régi kerékvágásba

2.5éves

2013. jan. 2. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém minden este azzal tart vissza mostanában, hogy fél valamitől. Egyszer a krokodiltól, egyszer az oroszlántól, stb. Minden este el kell mesélni neki, hogy mi történik, ha kiszabadul az állatkertből és ha el is talál hozzánk akkor apa és anya majd jól kipenderíti. Ez kb 15 perc minden este...
2013. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolso most jot röhögtem köszönöm:D:D
2013. jan. 2. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!