Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 hós gyermeked hány kg? cm?...

26 hós gyermeked hány kg? cm? Beszél e? illetve a szobatisztasággal hogy álltok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
14 kg, 92 cm, be nem áll a szája, még nem szobatiszta. fiú:)
2012. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

27 hónapos 13.5 kiló,89cm

nagyon régóta folyékonyan beszél.Reggel és este hajlandó belepisilni a wc-be.Szóval sehogy nem állunk a szobatisztasággal...

kislány

2012. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

26 hós lányom két nyelvü és mindegyik nyelven kisebb mondatokat mond mint mama autó csüccs és hasonlókat.

11 kg 86 centi

és kb 1 hónapja látta barátainknál hogy a kisfiunak lépcsös wc szükítöje van, vettünk neki is egyet azóta itthon szobatsizta, elmegy egyedül pisilni kakilni, csak kakinál szól ha végzett (hogy megtöröljem)amúgy önállóan gatya le-fel. ha kimegyünk és éjszakára adok rá pelust.

2012. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 95 cm és 14 kiló. Nagyon szépen beszél. Szobatiszta de nem "ágytiszta".
2012. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:):) jol van enyém sincs akkor lemaradva képletese szolva 13kg 80dkg 98cm

beszél énekel mondokázik.

pelust szereti nem óhajt szobatiszta lenni egyelöre

2012. nov. 13. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:

25 hónapos, 14,5 kg, 94 cm.

Szépen beszél,mondókázik is(persze csak 1-2 rövidet).

Reggel bilibe kakil, és mostanában pisil WC-be, ha ráültetem,magától nagyon ritkán szól.

Nem tudom mikor lesz ebből szobatisztaság,de az is jó, ha napi 1-2 pelus fogy csak:)

2012. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92cm 11.5 kg szépen beszél, egyáltalán nem szobatiszta, néha ráül a szűkítőre nagyon néha pisil is bele, de még nem akar rendesen. Fiú
2012. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ikerfiaim 27 hósak,

"A babám" 12 kg és 91 cm, "B babám" 11 kg és 89 cm. Igen, ezerrel beszélnek, győzöm őket meghallgatni, és ha mindkettő mondani akarja, akkor egymásra néznek, és közlik: "Most én mondom!" Verseken, mondókákon is néha így van, mindegyik akarja mondani, bár a nagyobbik jobban szeret szerepelni.

Szobatisztaság? Hát, annak az útnak is van vége, de még nem látom! :-)

2012. nov. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!