Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történhetett a szobatisztas...

Mi történhetett a szobatisztasággal?

Figyelt kérdés

januárba lesz 3 éves a kisfiam. Már nyáron szólt ha pisilni vagy kakilni kellett, de most meg állandóan bekakil. nem is szól,hogy kellene neki, csak egyszerűen bekakil.


Bölcsibe készülünk 2 hét múlva, de most nem is tudom mi tévő legyek, nem szeretnék újra pelenkázni. Mi tévő legyek? Miért van ez?


2012. szept. 25. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen bizonytalan időszakok, amikor picit visszaesik, aztán megint szobatiszta lesz. Aztán majd elkezd szorongani a bölcsi miatt és újra bepisil. Ez még belefér az ő korában. Türelem!
2012. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bölcsi miatti szorongás már most is aktuális lehet, talán érzi a változást, az elszakadás előszeleit.

Az én fiam decemberben lesz három, májusban vettem le róla a pelust, azóta wc-be ment minden, de neki is bizonytalan a szobatisztasága, mert pár "cseppmentes" hét után néhány napig újra bepisilgetett. Aztán megint szólt ügyesen. Aztán megint wc, majd megint párszor "baleset". Ez van, türelem. :)

2012. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!