Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szoktatok játszani 1,5 év...

Mit szoktatok játszani 1,5 év körüli gyermekeddel? Ha kint vagytok játszani szoktatok vagy sétáltok?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom. Benti játékokra vagyok kíváncsi, amit együtt szoktatok csinálni. Illetve a levegőzéssel bajban vagyok, mert a babkocsiban már nem ül meg, de sétálni nem akar, játszótéri játékok pedig még nem kötik le. Szóval ti miket csináltok, játszotok?
2012. dec. 18. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lànyom szintén ennyi idős ! Olvassunk vannak ilyen nagyon jó kis könyvek tanuló könyvek tudod mindeféle kép szinek formák stb... Mez gondolom nektek is vannak játékaitok azokkal szoktunk játszani , szerintem ha leülsz mellé elvagytok ! Mi kinnt ha boltba megyünk agy valami olyanra amihez a babakocsiba kell ülnie ! Viszont ha csak sétálunk akkor is általába viszem a babakocsit mert olyan 5 percen belül megunja a sétát :-) viszont ha a babakocsiba adsz neki valamit mondjuk én babapiskotát szoktam el van !
2012. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mesét olvasunk, tüsi építővel "építünk", "rajzolunk", mondókázunk, babakonyhában főzőcskézünk, formabedobós...
2012. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, szoktunk játszani, főleg az állatos könyveket szereti. Csak kíváncsi vagyok, ötleteket szeretnék, h mást is játszunk, ami nekem nem jut eszembe!

Jók amiket írtatok, köszönöm a tippeket, várok még másoktól is.

2012. dec. 18. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk mást játszott 15 hónaposan a fiam és mást játszik most 20 hónaposan,és igaz,mindkettő 1,5 év körül van.

1 éves korától sokat rajzol,teljesen szabályosan fogja a ceruzát,könyveket nézegetünk kis kora óta.Amit később kezdett el 15-16 hónaposan a kisautókkal játszás,a dubló építés,kockákkal építkezik,kisautójával száguldozik már 10hónapos kora óta,bújócskázunk,beteszek neki zenét arra táncol,vagy háttérnek Micimackót közben eljátszik magában.Bölcsis már 16 hónapos kora óta ott a babkonyhába játszik,fésüli a lányokat,van ilyen tüsis építő,dublo,építőkocka,kisautók ilyesmikkel játszik,festenek,gyurmáznak.Kint motorozik,vagy a játszótéren hintázik,csúszdázik,már nem ül sokat a babakocsiban,ezért nem szoktunk sétálni nagyon.

2012. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Anya taníts engem című könyvben nagyon jó sok tipp van!
2012. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!