Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te szoktál játszani a gyermeke...

Te szoktál játszani a gyermekeddel?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan anyát, aki nem játszik soha a gyermekeivel, mit szólsz ehhez?
2012. febr. 15. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,sokat játszok a gyerekemmel. Ő amúgy is igényli,sőt kiköveteli.
2012. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
én sem szoktam. Kicsi még ahhoz. Csak gügyög egész nap. Mégis mit jatszhatnék vele?
2012. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek olyan anyát, aki nem játszik soha a gyermekeivel, mit szólsz ehhez?"

Azért az sem mindegy, hogy mekkora a gyerek. Plusz az sem, hogy miért nem játszik vele. Meg hogy milyen a gyerek. Mert pl. ha kevés pénzük van, az anyuka meg állandóan dolgozik és a gyerek sem igényli nagyon, akkor megértem. De ha az anyuka ráér, a gyerek meg állandóan rángatja, hogy játsszon vele, akkor már érdekes lenne a dolog....


Amúgy én szoktam velük játszani, a legkisebbel is (4 hónapos), bár csak azt, hogy beszélek hozzá, énekelek, játékokat mutatok neki stb. A nagyobbakkal (2 és 4 évesek) rajzolunk, építünk, gyurmázunk és még hasonlók. Úgyhogy én igen, játszom velük.

2012. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
igen,születése óta.mert még a gügyögő kisgyerekkel is rengeteg mindent lehet játszani,most 3 éves,és sokat játszunk.ezek nem kifejezettem olyan játékok amik nekünk munka pl teregetés stb,hanem ami tényleg játék,puzzléval,autóval,kirakóval,ügyességi játékokkal.sokat játszunk.és hogy mit szólok ahhoz ha valaki nem játszik a gyerekével?nem érdekel.mindent elárul a jelleméről,tulajdonságairól,az ő dolga.
2012. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel a kisgyerek alkategóriában írtam ki a kérdést valószínüleg nem újszülöttre gondoltam....
2012. febr. 15. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
perszehogy szoktam.és te honnan tudod,h az akiröl irsz tényleg nem játszik a gyerekével?ott élsz velük?amugy meg az ö dolguk,mindenki azt csinál amit akar,én ilyeneken nem rágodok,h xy-on igy meg ugy,nekünk is van elég gondunk,ugyhogy ennél engem fontosabb dolgok izgatnak.
2012. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Akkor en meg vısszavaghatok azzal, hogy ha a kısgyerek kategorıaba ırsz, akkor mıert az a kerdes, hogy mıt gondolunk ezekrol az anyakrol?

Ha te jatszol a gyerekeddel, akkor gratula, ugyes vagy. De semmı kozod masokhoz.

Valoszınuleg unalmas lehet otthon a gyerekkel, ha ıdejarsz pletykalkodnı!

2012. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem már egy újszülöttel is lehet, és kell is játszani. Nekem legalább is a mondókázás, éneklés belefér a közös játékba, aztán ahogy nő úgy egyre fontosabb. Pár hónaposan már játékosan, játékokkal ismerteted a vilggal. Mi játszunk sokat, de van aki nem. Én örülök, hogy tudok játszani a gyerekekkel, ha csak egy rövid időt, mert sok a teendőm, akkor annak, és sajnálom azt, akinek ez nem megy, de ez valóban az ő problémjuk.
2012. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!