Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szoktál játszani 2-3 éves...

Mit szoktál játszani 2-3 éves gyermekeddel? :-)

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 éves 1 hónapos a kislányom.


Szoktunk gyurmázni, kis buszt tologatni, újságot, könyvet nézegetni (kedvence a nagy Brendon katalógus:-)), építeni, kukucsolni, labdázni és utánozni, amit Ő csinál. Ennyi, amit ketten szoktunk.

2012. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2012. aug. 8. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam két éves, és 1 hónapos :-)

Autózunk, ehhez mindig építünk alagutat vagy garázst, vonatozunk, mesét olvasunk, homokozunk,tűzoltósat játszunk, szerelünk, buborékot fújunk, ez már napok óta sláger, már fél liter sampont elfújkáltunk. A házimunka is játék, legalábbis neki: segít teregetni, szemetet kivinni, sepregetni, porszívózni.

2012. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is ! :)
2012. aug. 8. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
amiket az elozoek,plusz az enyem imadja a mesekartyakat nezegetni ,rakosgatni es mondogatjuk hogy ki van rajta. doras,piroska es a farkas ,donaldos es mauglis van.most ez a kedvenc mar hetek ota.
2012. aug. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. aug. 9. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam két éves múlt. Hát az együtt játszani túlzás. Mert mutatok valamit máris utánozza és el is van vele egyedül. Sőt olyan dolgokkal képes játszani, nekem soha eszembe nem jutna. Szóval max visszalököm az autót és nézem mit csinál. Nekem két éves koráig kellett rengeteget vele játszani, azóta a férjem a pálya neki. Ő sokkal jobb a fiús játékokban, szóval együtt oltják a tüzet, szerelnek, robbantanak... áh nem is követem. Várja is apját haza, hogy hátha kinyitja a szerszámos szekrényt, vagy mennek le a kocsihoz:)))
2012. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de aranyos :))
2012. aug. 13. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!