Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves vécébe pisilö gyermek...

2-3 éves vécébe pisilö gyermeknél milyen gyakran pucolod a vécét? Minden nap?

Figyelt kérdés
még csak bilizünk, de ahogy a párom pisil, mindenhová fröcsög a pisi és látom a megszáradt csöppeket a földön is.tudom ,hogy kisgyerek meg jól összetapogatja pisilés közben a vécét, hogy oldható ez meg?
2012. nov. 14. 15:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a vécé "kicsap". Így mindennap a vécét is és a környékét is lefújom Sanytollal.
2012. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy fickó magasabb (vagy jó hosszú lábai vannak), akkor tud kifröcsögni a pisi, mert azért valljuk be, nem mindegy, milyen magasról folyatunk bele valamit a budiba. Az én férjem is langaléta, mindig mondom neki, hogy figyeljen oda! Bár ő is lepucolja a wc-t, ha olyan, és mióta gyerekeink vannak, még inkább figyel ő is. Hm, lehet, én is megkérem, pisiljen ülve :)
2012. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap, de a te esetedben naponta többször tenném, a wc körül is.

Hát a férjedet kérd meg, hogy ha csak így tud, nem változtat, hogy ülve, akkor töröljön fel maga után legalább. Vagy csináld te. iúúúú

Téged ez eddig nem zavart ? Mert ennek nem sok köze van a kicsihez, inkább a férjedhez.

2012. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
198 cm a férjem, a wc alacsonyan van...úgyhogy megértem a problémát...ő kifejtette hogy nem fog ülve pisilni már ne ia haragudjak...de van 2 kisfiam is egyik 2 éves most gyakorló pisilő, másik 5 éves háát nála is van ha nem figyel hogy lecsöppen kicsurran. Én meg takarítok. Ez van. Sok más bajom is lehetne az életben, nekem ez nem akkora hatalmas gond. A kérdésre visszatérve IGEN naponta takarítom olyan formán hogy sanytollal lefújom, körbetörlöm a környékét is a wc nek (nem egy nagy terület a wc lássuk be) Renesen vízkőoldó meg wc pucoló szerrel meg hetente szoktam.
2012. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem fertőtlenítő kendőt, és a férjem is körbetörli a WC-t használat után, meg én is, ha a fiam pisil. Mindig én fürdök utoljára, ha kész vagyok, körbetörlöm Domestosos vízzel a fürdőt, WC-t és löttyintek a WC-be is.
2012. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nem fröcsög semmi, én egy héten legalább egyszer takarítom, többször csak ha szükségét látom.
2012. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom, magát a wc-t heti egy alkalommal takarítom, ha szükséges többször. A fiam 2,5 éves lesz januárban, Ő bilit és wc-t felváltva használ. a bilit és az ülőkét minden használat után kimosom, pis esetén öblítem vízzel, ha bilibe kakil, akkor azt fertőtlenítő hatású általános tisztítószerrel mosom át.
2012. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is tisztító kendővel törlöm, a saját márkásak (dm, Müller) nem is vészesek árban, és akkor nem nagy macera a takarítás a budiban ;) Először letörlöm vele az ülőkét, aztán az ülőke alját, aztán a csésze szélét. Igy tuti, az ülőke patyolat lesz. Meg egy másikkal a wc mellett és a csésze szélét körbe.
2012. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az én párom is ülve pisil, magától, már így ismertem meg. De ettől még tetőtől-talpig férfi marad. :D A nagy fiam nem tudom hogyan, de nem hagy maga után jeleket. 22 hónapos pici lánykám szűkítőn ücsörög - egyelőre még csak véletlenszerű produktummal :). Én is a tisztítókendőre szavazok, így alkalmanként nyúlok csak erősebb, gumikesztyűt igénylő szerekhez.

A párodhoz meg annyit: ha nem tesz ellene, akkor takarítsa el maga után. Vegyél egy csomag tisztítókendőt, és minden alkalommal nyomd a kezébe. Vagy megcsinálja, vagy megunja. :D

2012. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én férjem is magas gondolom ezért nálunk is előfordulnak balesetek:)DE! vettem tisztítókendőt (domestos)ott van a wc papír tartó mellett és többszöri kérésre ,de már megcsinálja ,hogy körbetörli magától!Ezen felül 2 naponta tisztítom a wc-t,körülötte flóraseft fürdő nevű szerrel!
2012. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!