Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsőhalál tényleg létezik...

Bölcsőhalál tényleg létezik akár 2 éven felüli gyermeknél is?

Figyelt kérdés

Barátnöm minap mesélte hogy Dunaújvárosba meghalt egy 21 hónapos és 26 hónapos gyermek bölcsöhalálba. na ettöl ugy megijedtem hogy most körözök légzésfigyelöt de mennyi ennek az esélye? ugy értem ez nem csak 6 hónapos korig van ilyen?

lányom 24 hónapos


2012. nov. 12. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, valami más oka volt a halálnak.
2012. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is más oka lehet, amit eddig nem tudtak megállapítani. Felesleges a légzésfigyelő már ebben a korban, mert sokat mozgolódnak, felkelnek az ágyból, ilyenkor állandóan beriasztana.
2012. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább a felnőtteknél is megszokott hirtelen halál lehetett.
2012. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bölcsőhalál 1 éves korig, utána más az oka.
2012. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor most ne vegyek? januárba ugy is vennem kell a kisteso miatt aki akkor születik de megrémültem
2012. nov. 12. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És a barátnőd honnan tudja hogy bölcsőhalál volt??? Egy 2éves gyereknél ilyen már nincs! Biztos volt valamilyen betegségük:(,és attól haltak meg.:(


Én már nem vennék légzésfigyelőt egy 2évesnek. A lányomból kiindulva tuti azzal szórakozna,és kiszedné a helyéről!:)

2012. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is hallottam már ilyent.mentős apuka 2 éves kislánya halt meg így.más okot nem találtak nála.
2012. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!