Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvónéni szól, ha gondot...

Az óvónéni szól, ha gondot érez a gyermeknél?

Figyelt kérdés
Kislányom most 3 éves , kiscsoportos, nagyon magának való, csendes, de vannak kis furcsaságai .
2012. szept. 19. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg igen,de neked is kezdeményezőnek kell lenned,hogy tudják,szólhatnak.kérdezz rá többször a viselkedésére,hogy minden rendben van e vele,igy ők is látják érdekel az állapota.egyébként milyen furcsa dolgai vannak.egy 3 általában még magával játszik,vagy társai mellett,később jön az együtt játszás,azt is tanulni kell.
2012. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha teljesen kiborul, ha elveszik a játékát, vagy pl ha nagyon tetszik neki valami, megfeszíti magát, fura kis grimaszt vág...
2012. szept. 19. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szól. Milyen furcsaságokra gondolsz?
2012. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok,igen szerintem szólni fognak.
2012. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, legalább is a mienk szól. Nekünk azt, hogy a kislányom nehezen oldódik fel, nem akar aludni a többiekkel, talán jobb lenne ha elhoznám ebéd után és velem lenne. Másnál azért szólt, mert túl öntörvényű a gyerek, visszafelesel, játssza a főnököt, és ebből gondok lesznek.

Megkérdezhetem milyen furcsaságai vannak?

2012. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kirívó furcsaság, akkor biztosan szól. De én mindig meg szoktam kérdezni, hogy minden rendben volt-e, nem volt-e probléma. Illetve ezekre találták ki a fogadóórákat, ahol részletesen elmondanak mindent. Nekik biztosan minden furcsaság feltűnik, mert annyi tapasztalatuk van, hogy látják ki milyen gyerek.
2012. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos szól,de mutasd feléjük,h nyitott vagy!De akár el is mondhatod aggájaidat,v megnyugtatnak,v megerősítenek!
2012. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan szól ha valami probléma van vele.
2012. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!