Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves vécébe pisilö gyermek...

2-3 éves vécébe pisilö gyermeknél milyen gyakran pucolod a vécét? Minden nap?

Figyelt kérdés
még csak bilizünk, de ahogy a párom pisil, mindenhová fröcsög a pisi és látom a megszáradt csöppeket a földön is.tudom ,hogy kisgyerek meg jól összetapogatja pisilés közben a vécét, hogy oldható ez meg?
2012. nov. 14. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Első körben a párod tanuljon meg kulturáltan vécét használni. Ez undorító, már bocs, de ha az én férjem így vécézne, a kezébe nyomnám naponta többször a domestos-os flakont, ha van gyerek ha nincs.


Tehát ilyen esetben naponta takarítanám a vécét.


Ha normálisan használja egy család a vécét, akkor azért felesleges naponta takarítani.

2012. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kétnaponta, de általában inkább naponta pucolom. Öten vagyunk. Van egy olcsóbb wc-tisztítom avval, Domestossal heti egyszer alaposan. Nálunk a fiam pisil így, hiába szólok neki, sokszor figyelmetlen.
2012. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gusztustalan amit a férjed csinál :-S

Először tanítsd meg őt, a wc helyes használatára.

Ilyen pasi mellett minden alkalommal takarítani kell, amikor használja

2012. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
én nem is értem miért fröcsög ki a pisi, vagy pisis víz,már kérdeztem töle hogyan is pisil hogy ez történik, de ahogy csobban a pisi a vízbe akkor fröcsög ki, szerintem. bocsi a hülye kérdésért, de hogy kéne pisilnie?
2012. nov. 14. 15:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A te férjednek ülve...
2012. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
:D
2012. nov. 14. 15:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
1-2 naponta befújaom max sannal,és papírtörlővel letörlöm.hetente egyszer öntök bele wc tisztítót,és gumikesztyűt húzok,szivaccsal kivül-belül lesúrolom.nekem a fima locsol mindenfele,bár igyekszik lefelé tartani,előfordul,hogy minden pisis.de ragaszkodik az állva pisiléshez.három éves
2012. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

1.v

Az én férjem leül itthon, pont amiatt, hogy tiszta maradjon a vécé. Nem az én kérésemre ül le, hanem ő is undorodik attól, hogy fröcsög a pisi.

2012. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

minden nap takarítom a wc-t, gyerektől függetlenül. én is, férjem is képesek vagyunk "rendeltetésszerűen" használni a wc-t, ha olyan, akkor letöröljük/kitakarítjuk magunk után.

én elhűlve olvastam, hogy a férjed mit hagy maga után és ezután, hogy tisztában van vele, nem feltörli a pisijét hanem megmagyarázza, ez elég gusztustalan. üljön le a seggére, azért van a wc-n ülőke, ha így se képes tisztán tartani akkor meg takarítson fel.

nem azért mert gyerek van, hanem ennyire legyünk már igényesek magunkkal szemben!

2012. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is így volt, de akkor még nem voltak gyerekek. Megmondtam pisiljen ülve, ennyi. Hát nem fogom óránként takarítani. Legalább 4 éve itthon így pisil, megértette. Most hogy a nagyobb fiú (2,5éves) is wc-be végzi a dolgát, nincs gondom, heti 2x takarítom, ha esetleg vendégek jönnek és használják a wc-t akkor többször, utána letakarítom, de csak a gyerek miatt.
2012. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!