Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más ovikban, bölcsikben is...

Más ovikban, bölcsikben is így megy?

Figyelt kérdés
A jövő heti őszi szünetről kérdeznék.Kb 1 hónapja járunk ebbe a bölcsibe 2és fél éves a fiam.Szerdán kérdezi az óvónő,hogy jövő héten viszem-e a gyereket,mert a két ünnepnap miatt már van aki egész héten nem viszi.Hát,mondom én hoznám,mivel végre beszokott a fiam,nem szeretném,hogy az 1 hét szünet alatt kizökkenjen nagyon,mert most imád járni.Látom ám,hogy nem annyira örül ő ennek.Erre ma reggel kijön hozzám a vezető óvónő,hogy tudja ő,hogy csak "beugrós"állásom van,nehogy már vigyem a gyereket jövő héten,amúgy is ők is kevesebben lesznek.Most én ezen ki vagyok akadva!Mit szóltok?Máshol is van ilyen,hogy "finoman"utasítanak,hogy ne vidd már ilyenkor a gyereked? Igaz,hogy össze-vissza dolgozom jelenleg,dehát akkor is ez nekem érthetetlen,mert ehhez van köze??

2012. okt. 26. 11:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
szintén 26. A második bekezdésem ugye nem kerülte el a figyelmedet? Mert ott a lényege a hozzászólásomnak.
2012. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy arrogánsnak ítéled a stílusom.Nem,nem kerülte el a figyelmemet,de mint írtam én nem a pedagógusok,óvónők szabadság-és szabadnapjairól akartam vitát nyitni.Az,hogy a gyerek érdeke,hogy ne kerüljön ismeretlen környezetbe,nálunk nem gond,kicsi falu,kicsi ovi.Ahova végre beszoktak,de jövő héten tuti gáz lesz nekik,kezdhetem előlről.Ja a többes számról:2 fiam van,ikrek mindkettem ide járnak,csak a kérdésnél egyes számban írtam,nem akartam bonyolítani.Én nem sajnálom tőlük amúgy a szabadnapokat,ünnepnapokat,csak ne a gyerekek igyák meg a levét.Amúgy itt vannak elegen,nem hiszem,hogy ilyen gond lenne.
2012. okt. 29. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!