Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért érzem más gyereknél,...

Miért érzem más gyereknél, hogy vele semmi gond nincs?

Figyelt kérdés

Mostanság egyre jobban érzem azt, ha neten nézelődök ismerősök képei között, hogy a gyermekükkel semmi gond nincs.


Értem ez alatt azt, hogy pl. ülnek egy étterembe és mindenki mosolyog, teljesen jól elvannak. A gyerek egyáltalán nem sír, nyűglődik, stb.


Vagy nyaralnak éppen és a gyerek egy angyal, mert 1 percig sem szomorú, stb.


Miért van az, hogy más gyerekkel/gyerekével nincs semmi gond?


Én mit csinálok akkor rosszul? Pedig már az sem érdekel, hogy mit csinál. Nem görcsölök azon, hogy vajon milyen gyorsan kell végezni az evéssel az étterembe, hogy mást ne zavarjunk, mert a lányunk épp nyűglődik és sír.


2012. szept. 16. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszerűen nem azokat a képeket teszik fel, amin vörös a gyerek feje az ordítástól.
2012. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Hahaha pont errol beszelgettunk a b.nommel...meg a tokeletes anyakrol. Merthogy mi mekkora luzerek vagyunk meg turelmetlen idiotak sokszor meghogy nehogy elneveljuk oket...meg szeretnelek nyugtatni, hogy az en gyerekem aki egy boldog kisember mellesleg sem kepes megulni a valagan! 22 honapos es allandoan mozog. Mindig menesben van. Egy halom kepet csinalok mire egy hasznalhatot talalok koztuk. En is el szoktam gondolkodni es van amikor meg is kerdezem az anyukakat, hogy van az, hogy nem szalad ellenkezo iranyba a gyereke?! Az enyemnek azt mondom balra o garantalt, hogy jobbra sprintel.

Semmit sem csinalsz rosszul!!!!! Nem megyunk etterembe csak ha muszaj, olyan programot valasztunk ahol lehet mozogni es van "ter". A templom ahova jarunk is gyerekbarat. Alkalmazkodunk az igenyeihez.

2012. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát ne haragudj, de ez egy jó nagy hülye kérdés! Mindenki olyan képet tesz fel a netre a gyerekéről nyilván amin szép, okos, jó kedvű. Ettől még egyáltalán nem biztos, hogy egész nap ilyen, csak kivárták a megfelelő pillanatot.
2012. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Kedves harmadik valaszolo rossz kedvedben talalt a kerdes?!
2012. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy élek ...
2012. szept. 16. 12:38
 6/22 TKI Ibolya ***** válasza:

Hány éves a lányod?


Egyébként teljesen igaza van a harmadiknak.Én sem az olyan fotókat rakom fel amin lóg a gyerek orra és éppen hisztizik valamelyik a három közül! Miért te igen?

2012. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

14 hónapos.


Nem, nyilván az ember nem rak fel a gyerekéről olyan képet, ahol éppen vörösre van "festve" a gyerek képe az egész napos sírás után.


Nem erre gondoltam spec. Hanem arra, hogy ezeknél a gyerekeknél úgy érzem, hogy egy angyalok szó szerint. Hogy sosem sírnak, stb.

Valahogy ránézek egy képre, amiből nekem olyan érzésem támad, hogy azzal a gyerekkel semmi gond nincs.

Míg egy teljesen más gyereknél pedig nem így érzem, hanem pont az ellenkezőjét.


Érdekes.

2012. szept. 16. 12:47
 8/22 anonim ***** válasza:
Logikus, hogy az ember nem azokat a kepeket rakja fel ahol eppen kitort a vulkan a gyerek fejen! A kerdes masrol szolt. Igazabol a mindig szepen viselkedo gyerekekrol es hogy hogy van ez?! Nekunk miert nem olyan konnyed az eletunk, hogy elul a csemetenk akar egy orat is kussban amig mi befejezzuk az ebedunket?...stb. Mert a masok altal felrakott kepek idilliek. Ez nem azt jelenti, hogy nekunk olyan nincs! Nekunk olyan gyerekunk nincs! Hahaha nekunk jutott a mindig mozgo szorakoztato ipar! Masodik valaszlo vagyok.
2012. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 TKI Ibolya ***** válasza:

14 hónaposan ne vidd étterembe.


Egyébként ha az én gyerekeim fényképét megnéznéd azokra is azt mondanád ezek egy angyalok. A valóság: aranyosak,tüneményesek,szófogadóak de a seggükön nem bírnak megülni 5 percit.Hárman vannak és egyik viszi bele a másikat a hülyeségbe és ez alól a legkisebb sem kivétel aki még csak 18 hónapos.

Hidd el más gyereke is tud rossz lenni.Egyébként tényleg vannak áldott jó gyerekek de nekünk már jutott.Azoknál a családoknál a szülők is lassú folyásúak és most senkit nem akarok megbántani.Én is egy örökmozgó csacsogó nőszemély vagyok ,mit várhatnék a gyerekeimtől?! :)

2012. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 TKI Ibolya ***** válasza:
Javítás: más jutott
2012. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!