Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves gyereknél gond, ha...

3.5 éves gyereknél gond, ha még nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A nappalinak már ki kellett volna alakulnia!Állítólag az éjjeli bepisilés 5 éves korig elfogadható!
2010. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent??Èjjel vagy nappal nem??Vagy mindíg pelus van rajta??

Mert az szerintem gond.

a lányom szerencse 21 hónapos korától szobatiszta.A fiamra kíváncsi leszek.

Azt mondják a fiúknál késöbb alakul ki.

2010. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig van rajta pelus!!! anyuka még popsikrémmel is jó alaposan bekeni a fenekét, nehogy kicsípje a kaki:( Szerintem ez már óriási túlzás!!!
2010. máj. 29. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

gáz e? igen...rég rá kellett volna a bilire vagy aszűkített wc-re szoktatnia.oviban mi lesz?(gondolom majd 5 évesen adja be), berottyant mert nemtudja ,hogy másképp is lehet?


mama pici fia...nagyon sajnálom szegény gyereket

2010. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mit értünk szobatisztaság alatt. De szerintem a pelenka túlzás.

Mi két éves kora óta nem használunk pelenkát se éjjel se nappal. Bár így több a kínlódás de szerintem megéri. (kínlódás: felkel éjszaka pisilni, volt hogy többször is, és volt hogy bepisilt- bár az az én hibám volt, mert én nem keltem fel kikísérni a vécére, meg nappal is gyakran becsurgott egy csöpp, ami pont annyi volt nem lett pisis még a nadrág sem de azt a bugyit úgy már nem hagytam rajta)

2010. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát legalábbis fura. azért ekkora gyereknél már elvárható, hogy szabályozni tudja az izmait és tudatában legyne, ha jön valami. egyéb téren rendben van a gyerek? nem lehet hogy csak ráhagyják, vagy nem vezették rá, hogy mi is ez satöbbi, mert hiába hogy az érettségnek a ygerekben kell kialakulni, de ha soha nem mutatták neki, sosem ösztönözték, a ygerek gondolhatja hogy ez így teljesen rendben van, hogy anyuék a wc-be pisilnek-kakilnak, nekem meg pelenkám van...
2010. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szakirodalomban 4-5 éves korig kitolódott a szobatisztaság ideje.

Az ovi miatt gaz mert nem fogjak felvenni addig amig nem szobatiszta.

Ha mas nem utal problemara (idegrendszeri fejletlenseg stb..)akkor meg elfogadhato, de azert probalkozni azt kellene.

2010. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!