Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamnak még mindig...

2 éves kisfiamnak még mindig csak 21-es a lába, ez gond?

Figyelt kérdés

Pontosan 23 hónapos, és még mindig 21-es cipője van, igaz Falcon, és talán egy kicsit nagyobb fajta, de akkor is max 22-esnek felel meg. Én először azt hittem ez az átlag, de ahogy itt olvasgatok, már tudom hogy nem. 1 évesen indult el, akkor 19-es volt az első szandija.

Egyébként nem kicsi, a 2 éves vizsgálaton 13,5 kg és 91 cm volt. Csak a lába nem nő valamiért :)


2011. aug. 9. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én írtam a másik kérdéshez (nekünk is nagy lábunk van, mármint szülőknek és a lányunknak is, 2,5 évesen 25-ös). Szerintem nincs ezzel semmi gond, a kisfiad nem olyan nagyon magas, a lányom két évesen 98 cm volt, és 13 kg. :)
2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én írtam ki ezt a kérdést. A lányom 17hónaposan 13,8kg és 88cm.
2011. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele. Nektek hányas a lábatok? Az én kisfiam 22 hónapos, őneki 25-ös lába van, de az apjának meg 45-ös. Nem aggódok, működik a genetika:)
2011. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

mindketten magasak vagyunk, meg a felmenőink is magasak, az én lábam 39-es, de egy ideje zárt cipőben inkább 40-eset veszek, mert a jobb lábam egy picit erősebb, apáé 43-as.

2011. aug. 10. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd lehet, hogy hirtelen ugrik meg a lábmérete és a magassága is. Kislányom 2,5 éves tavaly még 22-23-as cipőket hordott, most meg már 26-ost kellett neki venni! Csak ámultam a boltban, mikor a 25-öst még ráadni sem tudtam! :)
2011. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 27 hónapos.Most 24-es cipőt hord.Már télre 25-öst veszünk neki.

Az apjának 43-as lába van..nekem pedig 35-ös.

Nekem anyukámnak 36-os lába van és nővéremnek is 35-36os lába van.

Most vettem magamnak cipőt 2 hónapja egy zárt sportos cipőt,35-ös méretben és egy kicsit nagy rám.:)

Rendes felnőtt cipőboltba nem kapok cipőt egyáltalán.

Volt egy időszak amikor cipőkészítő csinált a lábamra cipőt. Anyukám ismerőse volt,csak sajnos elköltöztünk abból a városból.

Mindig a gyerek cipők közt kell nézegetnem, és sajnos ez az a méret ami mindig hiányos, mert rögtön elviszik:(

Lehet kicsi lába lesz a fiadnak, ezzel nincs semmi gond szerintem.Csak hogy nehéz lesz cipőt venni a későbbiekben.

Nekem apukámnak 37-38as lába van,szerintem ez kicsi lábnak számít egy férfinál.

2011. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!