Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvás közbeni szobatisztaság?

Alvás közbeni szobatisztaság?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3és fél éves, már másfél éve szobatiszta nappal, de alvás közben mindig bepisil. Ha pelus van rajta, mindig tele van. Most kezdte az ovit, és addig nem maradhat ott alvásra,míg ez meg nem oldódik. Hiába pisil elválás előtt, nem sikerül szárazon ébredni. Sajnos én is nagyon sokáig bepisiltem. A doki azt mondta, hogy 6 éves korig nem foglalkoznak vele, utána kezdik kivizsgálni. De akkor addig nem alhat az oviban? Szerintem csak nagyon mélyen alszik.

Hogyan oldható meg ez a probléma?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. szept. 8. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviba,van több ilyen gyerek.annyi az egész,hogy az ovonő alvás előtt alátesz egy pelust és kész!Náluk ez nem okoz problémát.Kérdezd meg az óvónőt,mert én úgy tudom mindenhol megoldják már.Nálunk biztos.
2012. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem és azt mondta nem lehet pelust használni. :(
2012. szept. 8. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi ovinkba ahol dolgozom sem lehet pelusos gyerkőc.
2012. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
most lehet evidens a valasz, de szeretnem hallani egy ovonotol,hogy mi az oka ennek a rendszernek?
2012. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb csak megszokja, hogy reggel pisiljen. Az én lányom 2,5 és már nem kell pelus éjjelre sem, gyerek függő a dolog!


Off: Esküszöm én nem értem! Egyik oviban lehet pelus, másikban nem! Egyik oviban egyedül kell WC-ni, a másikban segítenek. Egyik oviban lehet vinni házi sütit, a másikban csak boltit számlával. Egyik oviban egyedül kell felöltöznie, a másikban segítenek. Egyik oviban lehet bevinni valamilyen játékot, a másikban nem lehet.... és folytathatnám, ez miért van? Miért nem lehet egységes rendszert csinálni? Remélem valaki tud erre válaszolni!

2012. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most ez lehet egy kicsit barbárnak tűnik, de én nem adnék rá pelust éjjelre, sem a délutáni alváshoz csak alá tennék egy pelusalátétet. Párszor megcsípi a pisi és rá fog jönni, hogy jobb ha nem pisil be, mert vagy felébred, vagy piros lesz neki a kukija.

Én kb 1éves korától kezdve nem adtam rá peluust, amikor otthon voltunk és elkezdtem a bilihez/bilire szoktatni. 2éves ls szobatiszta.

2012. szept. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!