Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem érett még rá?

Nem érett még rá?

Figyelt kérdés
Két éves a kisfiam.Úgy döntöttünk mától csak alváshoz kap pelust.Érdeklődik a bili iránt,de nem pisil/kakil bele.Ahogy ráültetem bugyi nélkül már áll is fel.Pedig ő is mutat oda,hogy kaka,pisi.És ő akar ráülni,de ahogy ráültetem,már ugrik is fel.Szerintetek?Hagyjuk még vagy probálkozzunk tovább?

2012. aug. 24. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad közben lekötni a figyelmét valamivel? Előtte beígérhetnél neki egy meseolvasást, amíg a bilin ül. A fiamnál bevált. Annyira meseimádó, hogy egy idő után, könyörögni kellett, hogy álljon fel, mert folytatjuk, csak nem ott.
2012. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam:)Amikor ráült próbáltunk együtt "szurkolni",hogy de jó lesz kaki a biliben
2012. aug. 24. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam ugyanez volt! És hiába olvastam neki mesét a bilin vagy wc-n, sajnos.

2 év + 4 hónaposan már belepisilt, de 10 perccel később a gatyóba is. Fél nap alatt KILECSZER! Akkor feladtam.

Két héttel utána úgy döntött, hogy nem kell a pelus! Azóta megy a wc-re, önszántából. Vannak balesetek, de naponta MAX. 2-3-szor (hétfőn kezdődött, hogy nem kell pelus), nem 8-10-szer. Szóval most lett érett arra, hogy visszatartsa a pisit, és ne engedje ki, amint egy pici is jönni akar.

2012. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lányom is ezt csinálja, sztem még nem értek meg rá, én most feladtam egyenlőre...
2012. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!