Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket mivel ijesztgettek...

Titeket mivel ijesztgettek gyermekkorotokban?

Figyelt kérdés

Ha rosszalkodtatok, nem ettetek rendesen stb. akkor kivel akartak elvitetni titeket?

Eddig olyanokról hallottam hogy zsákos ember, Mókár, kukásautó, motherbookdriver, rendőr bácsi,doktor bácsi...



2012. szept. 2. 18:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy igy olvasom a válaszaitokat,jókat derültem... Engem csak apum akart mindig összecsomagolni és feladni postán. Kérdeztem is hogy hova? Lányunknak is mindig mondjuk hogy feladjuk a dédihez postán(nem lakik messze,4 buszmegálló és 10perc gyalog pesten) s ő már hozza is a cipőjét hogy megyünk a dédihez:)

Egyébként nem ijesztegettek:)

2012. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Pulyaszedo és a rézf@szu bagoly. Az utobbin jot nevettunk :)
2012. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem ijesztgettek, igaz, elég jó gyerek voltam... Doktorbácsival ijesztgetni amúgy elég nagy öngól, nem? :)
2012. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

papa-"Bettike, ne szopd az ujjad, mert fekete lesz és lerohad!"

mama-"Ne beszélj már hülyeségeket, Gyuri!"


Ez a mamáméknál átlsgos volt, a papa mindig a sírásig ijesztgette a húgomat xD

2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Engem is a rendőr bácsival fenyegettek anno :D
2014. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!