Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket mivel ijesztgettek...

Titeket mivel ijesztgettek gyermekkorotokban?

Figyelt kérdés

Ha rosszalkodtatok, nem ettetek rendesen stb. akkor kivel akartak elvitetni titeket?

Eddig olyanokról hallottam hogy zsákos ember, Mókár, kukásautó, motherbookdriver, rendőr bácsi,doktor bácsi...



2012. szept. 2. 18:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyim a bádogossal rémisztgetett. A háza mögött volt egy patak,és nem szerette,ha oda járunk. Mindig mondta,hogy a híd alatt van a bádogos,és elvisz. De volt zsákos ember is meg lehet,hogy még más is. A bádogos hagyott nagyon mély nyomot bennem. Ennek nyomán a gyerekeimet ijesztgetni TILOS!
2012. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
a rézf@szú bagollyal,aki a pincében lakik.ha meg rosszalkodtunk,elég volt annyit mondani,hogy mennek a szomszédba a nyúzóért.elég volt ennyit mondani
2012. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyon rossz voltam akkor azzal, hogy intézetbe adnak, és ott majd szépen elpakolok magam után, nem fogok válogatni az ételben, stb. Véresen komolyan is vettem.

Aztán sokszor járt a környékünkön ószeres, és azzal ijesztgettek minket a szülők, hogy az ószeres azért járkál erre, mert begyűjti a rossz gyerekeket. Amikor meghallottuk az ószeres hangját (mert mindig hangosan kiabált), mindig beszaladtunk az utcáról és elbújtunk a ház legeldugottabb részébe.

2012. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó vagyok. Én a lányomat a rendőrséggel ijesztgetem, ha valami rosszat csinál, akkor szoktam mondani, hogy jön a mérges rendőr bácsi. Onnan indult, hogy régebben mindig ki akart mászni a gyerekülésből, ezért mondtam, ha megállít a rendőrbácsi, akkor nagy baj lesz. De ez már nem válik be mostanában, mert az utcán kacérkodott pár rendőrbácsival, akik nagyon kedvesek voltak vele, így észrevette, hogy nincs tőlük félnivalója. 3 éves.
2012. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

engem anyám azzal büntetett, hogy kitett az ajtó elé... nagyon rossz volt.én nem csinálok ilyet enyéimmel és nem is ijesztetem őket semmilyen zsákosember marhasággal


emlékszem, az oviban valaki mesélte, hogy a csatornapatkányok feljöttek náluk... na akkoriban egy ideig féltem wc-re menni, nehogy megharapjon egy patkány - pedig mi a 6.on laktunk. ez így már vicces, de akkor komolyan nagyon féltem emiatt.

2012. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Anyám nem mondott ilyesmiket, ellenben a nagybácsik, nagynénik körében menő volt a kokó, a zsákosember, meg a Jani bácsi...

Én a lányomnak csak az szoktam mondani, ha nem viselkedik, hogy megyünk vissza az óvodába... Nem "jön érte" semmi...

2012. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Én ha rossz voltam, a jóság injekcióval "fenyegettek". :-)
2012. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%
Minket a rézf@szu bagoly, a zsákos ember és a róka akart elvinni az unokatesóimmal :DDDDD
2012. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is mély nyomot hagyott az "odaadlak a sovány cigányasszonynak" és az "elvisz a rendőrbácsi" fenyegetés, összeszorul a szívem, ha eszembe jut. El is döntöttem, hogy nem ijesztgetem a gyerekem, de azért kicsúszott a számon a "ne ugrálj(panelben), mert feljön A néni" :)
2012. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a "Ne pacsálj ki fürdés közben, mert feljön XY néni és eltöri a hátunkon az esernyőt" megy most :)
2012. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!