Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a baj azzal ha valaki nem...

Mi a baj azzal ha valaki nem viszi játszótérre a gyerekét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 17:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

első vagyok

én inkább nem állok le veszekedni, ha ennyire nem figyel valaki a gyerekére akkor sajnálom.

egyébként meg nem szenved a gyerek társasághiányban és játékhiányban jobb dolga van mint a játszótéren.

nagy pocakkal meg ha nem gond nem fogok hajolgatni,ha valaki ezért pontozott le vagy csak tényleg más a véleménye.


vannak olyan kérdések amik úgyis csak veszekedést szülnek, mint most ez is..

2012. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
nem baj,de jó.jó a gyereknek,mert élvezi a sok játékot a sok gyereket,és a jó levegőt,és persze minden anyának az a jó,ami a gyerekének is.jó neked mert ki tudsz kicsit kapcsolódni,és itt most nem épp a sok anyuka csevegésére gondolok,hanem,hogy aktívan tudsz játszani a gyerekeddel.de ha otthon amúgy meg van minden ami játszótéren és igy nincs kedved külön ezért le járkálni,azt megértem,én se mennék.nem vagyok kifejezett játszóteres,de mivel tudom,hogy a fiam igényli,szereti,és jót is tesz neki,igy megyek.azért vagyok itthon hogy vele foglalkozzak,és ha ez tartozik bele,ám legyen.
2012. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
keretetek van? vagy csak a panelban játszanak?
2012. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

a kismama vagyok

nem panelben lakunk hanem társasházban de a nagyszülők mind kertes házban és hozzájuk megyünk, a szomszédban van több kis gyerek is és a kislányom aki 2 éves egyébként velük szokott játszani.

sokszor mentem vele játszira nekem nagyon rossz tapasztalatom van e-téren, nem lesz rosszabb a lelki világa mert nem járunk éjjel nappal a játszótérre..

2012. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi sem játszózunk gyakran. Kertes ház, kinti játékok. Néha persze elmegyünk. 4 éves lányom zárkózott természetű, a kiebbik 2 nyitott mindenre. Pedig ugyanannyit jártunk, járunk játszóra.

Unokahugaimat szinte soha sem vitték játszóra, 10 és 6 évesek, semmi bajuk a szocializálódással. Panelban laknak.

Persze nem ez a normális az tuti. Ha panelben laknék tui menni kellene gyakra, hiszen valahova le kell vinni a gyereket. Azért vidéken más. Sokszor tök üres a játszótér. Anyuméknál meg látom a panelek között tömve van az össze játszótér.

2012. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem akartam én itt vitatémát feldobni,csak mi nem járunk,pont azért amit többen le is írtak,hogy a nagyobb gyerekek nem figyelnek a kicsire(enyém 2 éves)

Mi kertes házban lakunk,úgyhogy nem ülünk egész nap a tv előtt.Meg találkozik más gyerekekkel,meg felnőttekkel is a lányom.És szeptembertől megy bölcsibe is.

Csak annyira le tudják szólni az embert a játszótér miatt:(

2012. aug. 2. 22:12
 17/18 Kiki01 ***** válasza:
Látod, itt is ez van, úgy látszik ekkora a játszótér lobbi:) Mindenki azt csinál amit akar, ha nem játszóztok akkor nem, senkinek semmi köze.
2012. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

a játszótérrel kapcsolatba érdekes nálunk a helyzet..én irigylem azokat akiknek van rá lehetőség hogy kihagyhatják...

mi lakótelepen lakunk..este szoktunk játszizni..korábban sokan voltak a játszin én azt nagyon utáltam...

mostanra már volt hogy csak mi a lányommal...ezt szeretem ..

meg különben a sok utálatosság ami ott megy..pl.lányom barátkozna,még véletlenül se kedves hozzá a másik kiscsaj..vagy a veszekedés megy..vagy a kiközösítés..nem tudom hova fajul ez a világ..

szóval mi csak azért megyünk a játszira este,mert közel van..meg szeret hintázni..

2012. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!