Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hőemelkedéses, lázas gyereket...

Hőemelkedéses, lázas gyereket kiviszel sétálni, játszótérre?

Figyelt kérdés

Én nem merem, és emiatt most lelkiismeretfurdalásom van. Végre kicsit jobb az idő, süt a nap, de tegnap a lányom lázas volt, este hányt. Mára már jobban van, de még kicsi hőemelkedése van, és nem merem még kivinni. Már többször jártunk úgy, hogy amikor ugyanígy lábadozott, elmentünk otthonról, sétálni, vagy boltba, és mindig visszaesett, és sokkal rosszabbul lett.

Te mit tennél?


2010. jún. 23. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lázas gyereknek otthon a helye. Még utána is egy napig. Nemlesz semmi baja, ha otthon marad, inkább minthogy visszaessen
2010. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én egy kicsit biztos kivinném! 5-10 percre, hogy legyen friss levegőn!
2010. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Második vagyok, azt nem írtam, hogy sétálni vidd, ne játszótérre!
2010. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vinném sehova....főleg nem játszótérre.Frász kerülget amikor az anyukák a beteg gyerekeiket viszik gyerekek közé
2010. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem vagyok gonosz, rémes anyuka, ha inkább itthon tartom. A hétvégére úgyis elmenős programokat tervezünk, azzal majd kárpótlom.
2010. jún. 23. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy betegséget nem fekszik ki rendesen, szövődményei lehetnek, a láza is emelkedhet, ha hőemelkedéssel szaladgál. A többi gyerek ebből a szempontból most nem érdekes - a tiéd a legfontosabb neked, mint anyukának. Szerintem helyes, ha nem viszed ki, ha meggyógyult majd pótolja az elmaradt időt! Maradjatok otthon és olvasgassatok mesét fekve! Mielőbbi gyógyulást!
2010. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem levegőzni mindenképp vidd ki. 10-15 perc elég és lehetőleg szélvédett napos, meleg helyre vidd. Vagy ha nem is viszed ki a szobát ahol vagytok jól szellőztesd ki. Friss levegőre neki is szüksége van, ha beteg ha nem akkor is.
2010. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem helyesebb, ha otthon marad a lányod.

Persze- ahogy már írta valaki- az jót tesz, ha kiszellőztetsz!

Jobbulást!:)

2010. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!