Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti szerettek akkor...

Anyukák, ti szerettek akkor játszótérre menni, mikor zsúfolásig van?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon, csak akkor, mikor pár (kb. 10-20 gyerek) van ott a szüleivel. Ezért inkább vagy dél körül megyünk, vagy este 5-7 között... Anyukám szerint furcsa vagyok... Van még így valaki?
2011. szept. 21. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
en is akkor szeretek menni mikor kevesen vannak. ha tul sok a gyerek tul nagy a tolongas es a zsivaj! semmi furcsa nincs ebben,szerintem normalis szulok nem szeretik a tolongast es a tulekedest e jatszoteren!
2011. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, ha sokan vannak. Nem magam miatt, hanem a gyerekeim olyankor sokkal jobban felpörögnek.
2011. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hú, kicsit megnyugtattatok. :) A gyerekem szereti (3 éves lány), de igazából ő akkor is imád ott lenni, ha lépni se lehet, meg akkor is, ha csak 3-an vannak :) Ezért úgy érzem, nem vagyok önző, hogy magamra is gondolok, és nem megyünk, mikor tényleg minden négyzetméterre 2 gyerek jut.


Anyu szerint azért nem jó ez így, mert októbertől ovodás lesz, és mit fog szólni a sok gyerekhez.. hát szerintem semmit, mert a játszótéren is úgy viselkedik sok gyerek között, mint kevés között :)

2011. szept. 21. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én se szeretek, nem is megyünk. pont ma találkoztam egy anyukával a játszótérről, meg van róla győződve, hogy mi mindig otthon ülünk a fiammal :S

pedig járunk mi sokat csak vagy de. 10 körül megyünk és délig maradunk, vagy este megyünk. de ez se jó mert akkor meg szinte senki nincs :( de du. 3-6-ig meg zsúfolásig, mindig történik baleset a kisfiammal mert hiába rohanok utána, közben lépten nyomon kerülgetnem kell mindenkit :(

mondjuk nem értem hogy lehet, hogy 10kor tök üres a játszó nálunk, régen olyan jó volt, még az előző lakásunknál, délelőtt a picik jártak, du. az ovisok. minden nap erre gondolok, visszavágyom :(((

2011. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek, olyan össze-vissza társaság is van olyankor, meg a nagyok kiabálnak, rohangálnak, az én kisfiam meg fél ilyenkor, csak áll és riadtan nézi őket. A hinta sem szabad, a homokozó is tele. Inkább elmegyünk másik játszóra, felénk több is van a közelben.
2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek ilyenkor menni, nagyobb a valószínűsége, hogy kedves ismerősökkel futunk össze.


Persze nem ez alapján megyünk ki, akkor sem fordulunk vissza, ha ketten vannak az egész játszón.

2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) Nem, én se fordulok vissza, ha sokan vannak, csak próbálok úgy időzíteni, h akkor menjünk, ha nincs tele. 4-5 körül van nálunk tele, ugyanis mellette ovi és bölcsi is van, és akik kitódulnak onnan, azok szinte mind bemennek utána a játszótérre. :) Na akkor kibírhatatlan (számomra).
2011. szept. 21. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, azt hittem csak én vagyok ilyen. Én sem szeretek olyankor menni, bár nálunk nem szokott úgy lenni, hogy négyzetméterenként 2 gyerek van. :) Csak azt szeretem, ha kevesen vannak. Ilyen vagyok.
2011. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na nálunk van egy népszerű park, ott a játszótéren du. 4-5 körül olyan heringakció van, hogy ihajj :D egy jóó nagy homokozó körül úgy ülnek a szülők egymás mellett, hogy még egy fenék már nem fér és a gyerekek tucatjával lógnak a mászókákon, a homokozó tele, szaladgálni ugye nem lehet, mert kerülget mindenkit a gyerek...

Most mondd meg, ez az optimális hely játszani? Mikor a mászókára fel se tud menni, nincs hely, a nagyok fenn épp odettes-tündérkirálykisasszonyost játszanak és lökdösik le a betolakodót (a 1,5 éves fiamat) :)


Há nem vagyok hüjje teljesen... addig ott a park motorozni, vagy csak nagyot sétálunk, fagyizunk, szomszédolunk. Van, hogy emiatt a délutáni játszó ki is marad, na bumm.


Anyukámnak szegénynek ha még élne megmondanám, ne beszéljen bele, mert nem mikrofon :)))

2011. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösziiii!!! :) Megnyugodtam, hogy akkor mégsincs velem akkora baj :))
2011. szept. 22. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!