Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a baj azzal ha valaki nem...

Mi a baj azzal ha valaki nem viszi játszótérre a gyerekét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

én nagyon ritkán viszem pedig itt van egy köpésre.

és azért mert tele van nagyobb gyerekekkel akik durvák és fellökik a lányomat 2 éves,homokot szórnak a szemébe és még sorolhatnám persze az anyukájuk nem szólnak rájuk,csak pletyiznek ,én szóljak rá idegen gyerekre???


most meg amúgyse bírnék ugrándozni vele, 26 hetes a kisöccsével a minap mentünk egyet hintázni meg csúszdázni de meghúztam a hasam úgyhogy inkább hanyagoljuk...

2012. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kiki01 ***** válasza:
17%
Mi lenne vele a baj? Mondjuk én már most is viszem pedig még csak 5 hónapos, azért hogy ismerkedjen a többi gyerekkel, meg hát a kis rugós motorra már most is fel tudom ültetni úgy hogy fogom a hóna alatt, a feneke alatt meg rugózik az ülés, és nagyokat vigyorog közben. Szóval szerintem jó találmány a játszótér, de ha nem akarod használni akkor sincs vele semmi baj, nem kötelez rá semmi.
2012. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Emberek/gyerekek között van, szocializálódik, friss levegőn van, élményeket szerez. Persze nem egy olyan játszótér a cél, ahol olyan gyerekek vannak, amilyenekről írtál, keresni kell egy rendes, tiszta játszóteret. A fő az, hogy ne a 4 fal között üljön a tv előtt :)
2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

nem értem miért kell lepontozni

de ha jól esik tegyétek,

első voltam

2012. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Milyen vicces, hogy 2 válasz érkezett, mind a kettő azt írta,hogy nem baj, erre le lettek pontozva:D

Na mind1...

Ha lenne kertünk mi is ritkábban járnánk(most minden nap,akár 2x is).

Viszont azért van előnye...ha jó a gyerek közösség a játszón,akkor sok olyan dolgot tanulhat,tapasztalhat,amit egyedül játszva az udvaron nem tanul meg.Pl osztozkodás,hogy ki tudja várni a sorát,stb.

A foglalkozók se feltétlen jók erre,mert ott sincs nagyon szabad játék.

2012. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kiki01 ***** válasza:
31%
Nyugi, első, itt akinek más a véleménye az lepontoz. Ebből látod hogy más a véleményük, ez semmi többet nem jelent...Látod, engem is szépen lepontoztak pedig aztán elég toleránsan állok a dologhoz...
2012. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

azóta még érkeztek válaszok...:)

Amúgy még annyit,hogy minden játszótér más.Nálunk van egy pici,tök jófejek az anyukák, a gyerekek nagyjából egy korosztály,nagyon jól elvannak.

Viszont tőlünk van 1,az nagy, na oda nagyon ritkán és nem szívesen megyek.Maga a játszótér jó,de az anyukák szörnyűek(már bocsánat,hogy ilyet írok) a gyerekek nagyok és nem figyelnek a kisebbekre.

2012. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért baj mert a játszótéren szocializálódik a gyerek ahogy előttem is írták,sok gyerek azt sem tudja h létezik más ember is az anyukáján és apukáján kívül,jó esetben készségfejlesztő játékok is vannak a téren ami megint csak kell!
2012. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

elSŐ!

Ha homokot szórna valaki a gyerekem szemébe az fix hogy rászólnék még ha ott az anyja akkor is!

2012. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Mi nem járunk. Igazából nem érdekel, hogy baj-e, mert minden nap sétálunk, sok emberrel és gyerekkel találkozunk közben, a szocializációja nem ezen fog múlni.

A testvérével megtanul osztozkodni itthon is, ezen kívül meg rengeteg inger éri. Kertünk is van, két kutyánk, macskánk, homokozó. Bandázni ráér az oviban is.


Két játszó van a környékünkön, az egyiken nagyobb gyerekeknek való játékok vannak, és nincs árnyék, a másikon kisebb, nekünk való hinták meg csúzdák vannak, de ide meg idősebb, 6-7-8 éves gyerekek járnak. A fiam két éves, neki ez életveszély, mert a kölykök itt "egymásra" vigyáznak, míg az anyukák a padon beszélgetnek. Marhára félek, hogy lelökik a mászókavárról vagy ilyesmi, szóval ezt meg sem próbáljuk, mióta egyszer kinéztünk.

2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!