Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki azért nem viszi...

Van aki azért nem viszi játszótérre a gyereket, mert piszkos lesz?

Figyelt kérdés
Ismerősömmel elmentünk játszótérre, jól elvoltak a gyerekek, homokoztak, stb., másnap már azt mondta neki mindegy hova megyünk, de játszótérre soha többet, mert úgy nézett ki a kislánya, mint egy disznó. Az enyém is poros volt, de nem zavar, nagyon élvezte a gyerekem a játékot. Nem tudom most hova rakni az ismerősömet, különc vagy sem? Mást is zavar hazatolni egy koszos gyereket?
2010. ápr. 26. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de hányat ismerek én ilyet!!!!! Felöltöztetik a gyereket úgy, mintha bálba vinnék, aztán végig azt hajtogatják, hogy "ezt ne, mert piszkos leszel!" megy "vigyázz a ruhára! Piszkos ne legyen!" meg "ne fogd meg, mert koszos!".... Szerintem egy kisgyerek ha játszik, lehet maszatos, koszos, mint egy kismalac, az fontos, hogy jól érezze magát. Törlőkendő van, amivel kicsit le lehet takarítani játék után, a ruha meg mosható, csak olyat kapjon a játékhoz, mit nem féltünk :))
2010. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 10 hós kora óta hordom átszózni a fiamat(persze zárt helyre),akkor még csak négyesben közlekedett.Gondolhatod,hogy milyen koszos volt.Mielőtt hazaindultunk megmostam a kezét(van csap is a átszón)és kész!Otthon levettem róla a koszos ruhát,de volt olyan is hogy lezuhanyoztattam a délelőtti átszóterezés után!

Most két éves,és tegnap is úgy jöttünk haza mint egy kismalac!Engem nem zavar egyáltalán.Amúgy mindig van nálam váltóruha,ha esetleg valami "komolyabb"ba történne!

A játszótér nem arról szól,hogy a kocsiban vagy az anyuka ölében üljön a kicsi,ott "kiersztheti"a gőzt,és sok fontos dolgot meg tud tanulni!

2010. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocsi,a átszó=játszó!Csak a fiam kicsinálta a "j"betűt!
2010. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mégcsak másfél évesek a gyerekeink, szerintem annyira nem is voltak koszosak, mint amennyire lesznek majd később. Most csak egyhelyben toporogtak a homokban. Most jöttem csak rá én is, hogy muszáj lesz több játszóruhát beszerezni, de vinni fogom, az biztos!
2010. ápr. 26. 08:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor soha többet nem hagyja majd a gyereket játszani?! Az én gyerekemis úgy szokott kinézni, mint egy disznó, és másé is. Ilyenek ezek a gyerekek, ha homokoznak, piszkosak lesznek. Az ismerősödnek mond meg, hogy vigyen magával legközelebb popsitörlőt és azzal le tudja törölgetni a kicsiről a nagyja koszt! Ilyen egyszerű!! Bár engem nem zavar, ha koszos a gyerek, játszon csak! Erre való a gyerekkor, nem?
2010. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A ruhája lett tiszta piszok. A kis fehér harisnyája, a kis fehér Nike cipője, stb. :-( Nekik a játszósruha is szép ruha, meg baja, hogy hazafele mit szólnak, hogy piszkos gyereket tol...Hát, ő ilyen.
2010. ápr. 26. 09:07
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Tegnap délelőtt játszótéren voltunk(1 váltás ruha).Délután erdőben sétáltunk(+1 váltás ruha).Örülök,ha 2 tetőtől-talpig átöltözéssel megúszom!Koszos,hát persze.Ja,és én is,mert én is sütök a homokban.13 hónapos.
2010. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavar ,ha koszos lesz a szép ruhája.az én fiamnak nincs játszó ruhája, lezser-farmeros kisfiú, hiszen azért van a mosógép ,hogy mosson :)

keress más "játszótársat"

21hónapos

2010. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet.

Most öt éves a gyerek, de még mindig anyuci eteti, nehogy foltos legyen a kisruhája, és ne legyen maszatos a szája :-(

2010. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
az nem zavar, hogy koszos lesz a ruhája, vagy a keze, egyáltalán, sőt. de azt nem engedem, hogy a szájába vegyen kavicsot, botot, vagy a homokos kezét és furcsa, de vannak anyukák, akik emiatt furcsán néznek :) nem zavar, én gyerekem, én dolgom, de meglepő.
2010. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!