Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nagy baj, hogy a...

Szerintetek nagy baj, hogy a 2 éves ikreimet még nem vittem játszótérre?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok velük elmenni, mert nem fogadnak szót. Motorozni nem szeretnek, max. sétálva tudnék elmenni velük, de séta közben is mindig kihúzzák a kezüket. Nagyon fontos, hogy járjanak játszótérre?
2012. júl. 30. 12:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajuk nem lesz, ha nem mentek játszótérre, sőt... Nem kell siettetni a közösségi életet. Ők amúgy is közösségben vannak egymással. Meglátásom szerint annyi a neveletlen gyerek ott, és a buta szülő, hogy hihetetlen. Minálunk az van a játszón, hogy kijön a sok szülő leül és trécsel, és ha már egy picit is tud járni a gyermeke, nem figyel rá, nem neveli, mindent ráhagy. Én nem is vittem a lányomat kisebb korában, értelmét nem láttam. Viszont kirándulni vittem, barátnőmmel, meg gyerekeivel mentünk ide-oda. De a játszóteret nem szerettem.
2012. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21:58-as!


Örülök, hogy ennyi ikres, okos, tapasztalt anyuka válaszolt. Képzeld, igenis járunk mindenfele, de a játszótér eddig kimaradt.

Nálunk a játszótérre max. délelőtt lenne esély elmenni, mert akkor nincs olyan tömeg, a gyerekek tudnak játszani. Egyedül viszont nem tudok velük elmenni, mert nem tudok egyszerre mind a kettőre figyelni. A héten már voltunk úgy délután, hogy a férjem is jött, ezért is írom. Egyébként iszonyat pici nálunk a játszótér és mindig délután, estefelé van tele. Vannak nagyobb gyerekek, akiknek a szülei nem magyarázták el, hogy biciklizni nem a játszótéren kellene. Ezek a gyerekek nem figyelnek a kisebbekre, nem egyszer volt már ebből baj.

Ettől független járkálunk velük mindenfele, nincsenek a négy fal közé zárva.

2012. aug. 3. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!