Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszótérre pelus nélkül?

Játszótérre pelus nélkül?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 és fél éves.Itthon napközben nincs pelus,de ha lemegyünk a boltba vagy a játszira mindig teszek rá.Ti le szoktátok vinni pelus nélkül?És ha baleset van,hogy oldjátok meg?Mondjuk hogy ha a játszin netalántán bepisil és pont a homokozóba?

2012. máj. 4. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Indulás előtt ne igya tele magát és menjen el vécére. Így ki kell bírnia 2 órát pisilés nélkül. Egyébként dobj be egy váltóbugyit, nacit és zoknit (tudod lefele folyik).

Nem ő lesz az első gyerek, aki véletlen a homokozóba pisil, emiatt ne aggódj. Egyébként meg ha szól, menjetek ki a játszótér mellé és pisiljen ott.

Én amikor levettem a pelust a lányomról (szintén 2,5évesen), egyből úgy mentünk le, hogy bugyiban.

2012. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi sem adtunk a gyerekekre pelust, akárhova mentünk. Váltóruha volt nálunk és nagyon jó szolgálatott tett az utazó bili is, amit bárhol (akár a bolt közepén is) lehet használni: [link]
2012. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az utazó bili jó dolog,csak sokszor elfelejt szólni,és megtörténik a baleset.
2012. máj. 4. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom szintén 2,5 éves. Múlt héten került le róla komolyabban a pelus, mióta meleg van. Tőle sűrűn kell kérdezgetni, hogy kell-e pisilni, mert magától nem nagyon szól. Még ha kell neki és kérdezem, sokszor akkor sem akar pisilni. Pár napja 1-2 baleset van csak. A bolt 3 házzal arrébb van, nem adok rá pelust addig. A játszira sem adok alá pelenkát. Mindig kérdezgetem, hogy kell-e pisilni, és ha kell, akkor elviszem messzebb a fűbe pisilni. Egyszer belepisilt már a homokozóba. Kislapáttal a pisis homokot kidobáltam a homokozóból, átöltözött tiszta ruhába, és kész. Én hacsak lehet nem adok rá pelenkát, mert had szokja, hogy nincs már pelenka.
2012. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár nekem fiam van, de asszem ez a lényegen nem változtat. Pár hete nincs pelusa, nem adok rá az utcára sem. viszek egy váltás ruhát, és gyakran kérdezem h kell e pisilni, indulás előtt akár akar, akár nem, ráültetem a bilire (nevelő célzattal én is elmegyek:) Volt már néhány baleset, gyors ruhacsere és indultunk haza, nehony bekövetkezzen a második is.
2012. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 28 hónapos kisfiam itthon pelus nélkül van.Viszont ha lemegyünk van,hogy már későn szól és már akkor bepisilt.

Most nyáron mindenképp el kell hagyjuk,mert dec-től ovis lesz.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Neki bugyipelenkát,de ne mond azt Neki,hogy az pelenka,mond azt,hogy bugyi és szóljon ha "dolga"van,vagy többször kérdezd meg.
2012. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fiam 2évesen lett szobatiszta, és hamar elkezdtünk az utcán is kisnaciban járni csak. Előfordult, hogy futottunk és pisiltettem a gyereket, ha olyan helyen ahol van mosdó akkor ott. Sajnos nem tudom és nem is hagyja hogy pisiltessem, így úszunk mi is és a környék is, sajna az eleje meg a vége a nadrágba landol:( gyakorlunk:). Váltás ruha ilyenkorra.

A csajost pisiltetni előre félek:)

2012. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!