Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenéses gyerekkel elmennéte...

Hasmenéses gyerekkel elmennétek boltba, játszótérre?

Figyelt kérdés

Nem bírja már a bezártságot, boltba is kellene menni, a játszótér meg pont útban van. Meg van idebent kergülve, két napja nem volt levegőn.

3 éves


2012. márc. 30. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni mennénk. Ha hasmenése van, azt simán átpasszolhatja más gyereknek a játszótéren, és hát a boltban sem túl higiénikus. Azzal viszont egyetértek hogy friss levegőre szüksége van.
2012. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
akkor igen vid le nyugodtan legfeljebb ha észre veszed h bement gyorsan haza jöttök
2012. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én is azért vacilálok, mert nem akarom, hogy lefertőzzön másokat. De idebent már az agyamra megy szegénykém.

Diétázik, de csak olyat enne, amit nem lehet, menne le, de nem merem vinni.


A közeli játszótéren általában nem szoktak lenni, főleg, hogy ennyire fúj a szél, talán senki sincs. 3 perc az út oda.

2012. márc. 30. 10:45
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!!!Sajnos ezt ilyenkor ki kell bírni.Magyarázd el neki, hogy beteg és pár nap múlva mehettek játszóra.Egyébként is ma nagyon fúj a szél.Teljesen felesleges még egy fülfájást is csinálni a gyereknek!!Meg hát tényleg mást megfertőzni se szerencsés, arról nem is beszélve, hogy most a szervezete le van gyengülve, még lehet össze szedne valami mást is a játszón.Szerintem próbáld otthon lekötni valahogy..
2012. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jaj de nehéz ez ilyenkor. :(
2012. márc. 30. 11:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vacilálsz a játszótérrel kapcsolatban. Fertőző a gyereked és baromi nagy felelőtlenség más gyerekhez vagy játékokhoz ilyenkor odavinni. Sétáljatok az utcán.

Nálam ez baromira kiveri a biztosítékot, amikor akármilyen beteg gyereket behoznak a játszótérre.

Ne legyél önző!!!!!!!!

2012. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam a játszótéren általában nincs senki.

Gondolhatod, hogy gyerekek közé nem vinném. Annyira eszetlen azért nem vagyok.


Az udvarra vittem volna, de onnan látja a játszóteret, nyilván oda akarna menni.


De nyugodj meg, nem viszem emberek közé, épelméjű vagyok.


Magneb6!

2012. márc. 30. 11:33
 8/18 anonim ***** válasza:

Hogyan fertőz a calicivírus? - Közvetlen módon terjed

Az emberi megbetegedések fertőzésének forrása, mindig az ember. A beteg ember a vírust a hányadékával és székletével üríti.


A fertőzés közvetlen módon, a beteggel történő érintkezés, szennyezett kéz, illetve közvetett módon, leginkább vírussal szennyezett tárgyak, ritkábban élelmiszer (zöldségek, saláták, eper, málna, kagylók, stb.) és víz útján terjed. Az élelmiszer/víz közvetítésével létrejött járvány, robbanásszerűen kezdődik."


csak egy példa

szerintem te szedj valamit, mert én nem vagyok ideges, csak a puszta véleményemet írtam le


kiemelve:


"szennyezett tárgyakkal"

2012. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A vírus már a klinikai tünetek kezdete előtt megjelenhet a székletben, és a klinikai gyógyulást követően, legalább 1-3 napig (esetenként még hosszabb ideig is) ürülhet, aminek a járványügyi jelentősége nagy. A calicivírussal szemben kialakuló immunitás rövid ideig tart, a betegségen már egyszer átesett személy ismét fertőződhet a vírus egy új változatával, így a vírus folyamatosan cirkulál a lakosság körében.



És ez általában igaz a fosós-hányós betegségekre.

2012. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Boltba kényszerből igen, éhen mégse halhattok. De játszóra nem. Eléggé utálom, mikor prüszkölő-köhögő gyerekekt kihoznak a játszóra. Szerinten finoman szólva is önzőség.
2012. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!