Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenéses gyerekkel elmennéte...

Hasmenéses gyerekkel elmennétek boltba, játszótérre?

Figyelt kérdés

Nem bírja már a bezártságot, boltba is kellene menni, a játszótér meg pont útban van. Meg van idebent kergülve, két napja nem volt levegőn.

3 éves


2012. márc. 30. 10:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentek sétálni? Biciklizi?
2012. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

eszembe nem jutna gyerekek közé vinni!

nem is értem hogy jutott eszedbe, játszótéren vannak kisbabák is, ha megfertőz egy pár hónapost aki kórházba kerül? tükörbe tudnál nézni?

csak azért mert te "nem bírod"...


nem lecseszni akarlak csak gondolkozz már légyszi!

menjetek sétálni, kirándulni akár, de gyerekek közé ne vidd!

2012. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy az üres játszótéren is megfertőzhet valakit...

én gyerekem egyszer úgy lett nagyon beteg, hogy összenyalta a hinta műanyag izéjét. amit előtte egy beteg gyerek fogdosott (vírusos szájfertőzés)


legszívesebben felképelném azt az anyát aki miatt 2 hétig nem evett a gyerekem és majd kórházba került. gondolom ő is úgy gondolta, hogy üres játszótérre miért ne, hisz fárasztó a gyerek otthon

2012. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Hát naná, hogy elmennék. A boltban lehetőleg tapogassa meg, melyik almát szeretné, és a kenyereket is, melyik a legropogósabb. Természetesen az áruházi bevásárló kocsi ülésébe tedd, hogy azt is összefogdossa, aztán irány a játszótér, a hinta fogókája, a mászókák. De szél van, így lehet a játszóházba kéne inkább bemenni.


Ha jártál volna így, mint az utolsó válaszoló, meg se fordulna ilyen a fejedben.

2012. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

NEM!Az enyémet ma hazaküldték az iskolából.Hányás-hasmenés.Sajnos ez van,ha beteg maradjatok otthon.


Jobbulást!

2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Úgy eltűnt, tuti kimentek. És nekem írta, hogy szedjek magneb6-ot, mert önzőnek tartom, ha kimegy.
2012. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jól van-jól van, nem kell nekem esni!

Normális anyuka vagyok, nem vitát akartam szítani. Elnézést, ha provokatív volt a kérdésem.


Nem vagyok önző, legalábbis eddig úgy tudtam, csak szenved a gyerekem, mert kekszen és krumplin tartom két napja, nem ihatja a kedvenc tejét sem és még ki sem mehet, nem érti miért, hiába magyarázom, hogy beteg, nem találkozhat a kis pajtásaival, nem mehet emberek közé, nem érti. 3 éves, dacos, akaratos. nem magamnak akartam azzal jót, hogy leviszem, hanem neki, mert láthatóan befordul a bezártságtól, kitört belőle a kis ördög és semmilyen játék nem kötötte már le, csak csapkodni, dobálni volt képes.


Azért fordult meg a fejemben a játszótér, mert tényleg látni innen tőlünk, tehát, ha leviszem az utcára egyből arra kanyarodna. És tényleg nem szoktak ott lenni gyerekek, de felfogtam, hogy ha hozzáér bármihez is, már az is fertőz. Ezért nem kell kést szorítani a torkomhoz. A bolt pedig... éppen most fogyott el a krumplim, holnap mentünk volna a mamámhoz, aki anno vásárolt nekem 100 kg-t, de mivel én nem tudom tárolni, nála van. Így viszont nem megyünk mamához betegen, ezért kellett volna a bolt, hogy ha már csak krumplit ehet legalább az legyen itthon. Mindegy megoldottam rizzsel.


És nem azért tűntem el, mert levittem a zöldségeshez, hogy tapogasson meg mindent, hanem próbáltam lekötni, mesét olvasni, gyurmázni, autózni,aztán aludt egy órát és utána tudtam boltba menni, mert hazaért a férjem.


Tudom senki nem kért magyarázatot, de gondolom ti is tudjátok milyen nehéz bent tartani egy beteg, ám eleven dacos gyereket a lakásban, mikor minden más is meg van vonva tőle (kaja).


Rossz ötlet volt a játszótér. Belátom.

2012. márc. 30. 16:52
 18/18 anonim ***** válasza:

igen, a játszótér rossz ötlet :)

de mondjuk szerintem sétálni simán kimehettek, 2x20 percre csak ha nagyon rájönne ne kerüljetek messzire. akár motorral, úgy tuti nem is fogdosna össze semmi olyat amit utána pici gyerek körbenyalhat ;)

2012. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!