Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok bikini felsőt 3-4-5-6...

Adtok bikini felsőt 3-4-5-6 éves kislányotokra?

Figyelt kérdés
2 kislányom van.Az egyik 4,a másik 6 éves.Az egyberészes fürdőruhát utálják.Van fejenként 2 bikinijük,de egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy kell-e rájuk bikini felső.Ti adtok rájuk?Egyáltalán kell rájuk?

2012. júl. 7. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a pedofíliát emlegetjük, akkor éppen a bikini-felsős kislányok vannak veszélynek kitéve, mivel így sokkal "nőiesebbnek" tűnnek, és jobban vonzzák a tekintetet, mint egy szál kis bugyiban.

Hiszen ez pár éve jött be a divatba, együtt a lányka-push up-os melltartókkal és társaikkal, amik hozzájárulnak ahhoz, hogy elvesszük a kislányoktól a gyermekkorukat, és kis nőknek öltöztetjük őket.


És itt alapból nem is a szülőket kell hibáztatni, hanem a divatdiktátorokat, és a médiát.

Persze a szülőn múlik, hogy milyen ruhát vesz meg a gyermekének, de a "választéknak" is erősen szerepe van ebben...


Három kislányom van, akkor lesz melltartójuk, ha elkezdenek serdülni.

(Bár én világosan emlékszem saját magamra, mert későn érő voltam, azon a nyáron, amikor épp csak a bimbóm duzzadt még meg, nem éreztem jól magam bikini felsőben (mert anyukám vett nekem), hanem fürdőruhát vettem fel, egybe részeset.)

2012. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én akkor adnék ha kérné, de iskolás korától kezdve megpróbálnám rászoktatni. Amúgy pont ma olvastam egz kérdést, ahol a 13 éves kérdező panaszkodott, hogy az anyja tiltja neki és a 14 éves nővérének, hogzy bikinifelsőt hordjanak. Na az azért már tényleg durva.
2012. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést én is láttam!Az már tényleg durva.Egyébként ma voltunk strandon,végül nem adtam rájuk.Végül is minek? Mondjuk jövőre a nagyobbat megpróbálom rászoktatni.Amúgy nem igényelték a bikini felsőt.Megkérdeztem,azt mondták,hogy nekik kényelmesebb,hogyha csak fürdőbugyi van rajtuk.Köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 7. 20:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges egy kislányra bikini felső amíg nem kezd fejlődni a cicije. Pedofilok ugyanúgy kiszemelik az áldozataikat az utcán, nyakig felöltözve is. Akit meg irritál egy meztelen kisgyerek látványa, annak elég furcsa a felfogása. Nem azzal van baj, ha egy kisgyerek meztelen, hanem azzal aki bámulja!
2012. júl. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi baj lenne velem azért, mert nem élvezem, ha a strandon majdhogynem az arcomba lógatja a kukiját a kisgyerek, vagy ha előttem hajlong egy másik a csupasz fenekét mutogatva. Nem nagy dolog egy gyerekre fürdőruhát adni, az utcán se járatod meztelenül.
2012. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

11 vagyok

A fürdőbugyi szerintem is fontos, főleg a lányoknál, de elsősorban nem a "takarás miatt", hanem a fertőzések miatt.

A bugyi sokat számít, mert így ha leülnek a fűbe vagy bárhová, kevéssé tud bemenni kosz és egyéb, ami fertőzést okozhat.

(Fiúval nem tudom mit csinálnék, három lányom van... :o)

2012. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A 06:52-es vagyok. Szerintem is csak azért fontos a bugyi a kislányokra, mert ha a puncijukba kosz megy, akkor nagyon csúnya fertőzéseket okozhat!
2012. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tegnap mikor a strandon voltam, egy csomó kislány volt bikini felső nélkül. Még meztelen gyerek is volt, azért arra bikini alsót igazán adhattak volna...
2012. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!