Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Súlyfelesleggel rendelkező...

Súlyfelesleggel rendelkező anyukák, milyen bikinit válasszak?

Figyelt kérdés

Nyaralni készülünk, mert a kislányom imádja a vizet (20 hónapos), de még mindig van rajtam felesleg, jó 8 kiló, főként a derekamon.


Az egybe részestől nagyon idegenkedem és öregesnek tartom, ráadásul elég figyelemfelkeltő egy fiatal nőn, tudnátok ajánlani olyan bikinit, ami a hasat jobban takarja, mégsem nagymama bugyi?


Budapesti boltok érdekelnének főként.



2012. ápr. 30. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy? Mert nem mindegy hogy 80 kg+8, vagy 50 kg +8 :)

Én 80 kg vagyok, +20kg van rajtam:)

Ma voltunk strandolni, két részes bikinim van, nem szégyellem magam, voltak nàlam kövérebbek is kétrészesben, ès sovány annak is egy részesben!

Intimissi, calzedonia, h&m, egy fajtából tudsz külön féle méretű fazonó bikinim összeválasztani magadnak, pl. 3 szög felső, tangás bugyival, vagy sport fazonú bugyit, csík felsőrésszel, vagy megkötős bugyit szivacsos felsővel, te állítod össze a színt, fazont!

2012. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed úgy jól magad, hogy kint van a hasad, derekad, akkor azért gondold át az egyrészest is, jobb az, mint feszengeni :) Mostanában nagyon sok fiatalos, divatos darabot is gyártanak. De vehetsz tankinit is, az azért mégis kétrészes, de a hasat takarja. Sok fiatal lányon is látok ilyet, szerintem nagyon praktikus.


Más kérdés, hogy bikinit sem csak tökéletes alakkal lehet hordani, nem is várja ezt el senki. Csak akkor van gond, ha nem tudod elengedni magad, állandóan késztetésed van arra, hogy takargasd a hasad, akkor igazából nincs értelme.

Ami szerintem a bikininél fontos, hogy az alsó része ne vágjon be a csípőnél. Szóval ne legyen nagyon szűk. Általában a megkötősek is be szoktak vágni, ami elég hülyén néz ki. Úgyhogy vagy a klasszikus fazont tudnám ajánlani, vagy a kicsit sportosabbat, aminek van egy kis szára is, ezek kényelmesek is, meg általában nem vágnak be, ha jó méretet választasz.

2012. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Elég alacsony vagyok, 158 centi és hozzá 63 kiló, a rövidnadrágos fazon azért nem áll jól, mert még tömzsibb, rövidebb tőle a lábam, ráadásul a bikini alsók nagy része sajnos még mindig csípő fazon, pont a hasam buggyan ki az összesből, ami eléggé zavar.
2012. máj. 1. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ismerős a probléma, sajnos én is ilyen alkat vagyok, rövid lábak, kibuggyanós has :S Én ezért szeretem a tankinit meg az egyrészest, az egyik nekem pont olyan szabású ráadásul, hogy még a pocakomat is megtartja, olyan feszesnek néz ki benne, amilyen már nagyon régen nem volt :)

Amikor hasonló dilemmában voltam, anyukám megjegyezte, hogy tegyek a fejemre egy marha nagy kalapot, akkor majd oda fókuszál mindenki, és nem a hasamra :D

2012. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, a másik, ami nekem még bejött, az a strandruha, mármint ezek a nagy lebernyegek, úgy nem érzem magam feszélyezve. Igaz, nálam ennek más oka is van, mert napozni nem igazán szoktam, van egy kis napallergiám, így nem zavar, hogy nem tudok nagyon kifeküdni a napra, akkor veszem le, ha vízbe megyek. Sajnos hiába kenem magam, a karom most is csupa kiütés lett a tegnap előtti strandolás után :S

De persze aki napozni is akar, vagy ha nem is direktbe kifeküdni, de azért szeretne barnulni is, annak ez nem túl praktikus megoldás.

2012. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet akkor mégiscsak ráveszem magam és felpróbálok egy tankinit, hogy áll. Tavaly már láttam pár nőn és egytől egyig molettek voltak, nagyon odavonzza a tekintetet, bármennyire is divatos.

Én valami jó hasleszorítós, köldökvonalig érő bugyival már kiegyeznék, a melltartó szerencsére nem okoz még gondot.

2012. máj. 1. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmire szavaznék:

[link]

alsó fazonja:

[link]

2012. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Juj, ez az alsó nagyon jól néz ki!!
2012. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a H&M-es nagyon jól néz ki!
2012. máj. 1. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Kétrészest ajánlok.
2012. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!