Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiú, aki összejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki összejönne egy 5 kg súlyfelesleggel rendelkező lánnyal?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek, hogy szebb alakom legyen, egészségesen táplálkozom, sportolok stb., már fogytam 10 kilót. De az a maradék 5 kg sehogy nem akar lemenni, emiatt van zsírpárnám a hasamon, a fenekemen, a karomon és a combomon. Most 165 centi és 58 kiló vagyok, igyekszem alakítgatni még a testemen, de nem vagyok elégedett.


Tudom, hogy néhányan szeretik, ha van mit fogni, de én mégiscsak jobban érezném magam szép lapos hassal és vékony(abb) combokkal...csak egyszerűen nem sikerül leadnom a maradék pár kilót, kisebb súlyfeleslegből amúgy is nehezebb fogyni. 15L


2011. máj. 14. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

nyuszika, nem 5 kg-on fog múlni a boldogságod (nem mellesleg testzsírszázalék a lényeg, nem a kg-ok ;))


de egy tuti, nem vagy érett egy kapcsolatra, ha neked a kg-jaid számítanak egy kapcsolatnál

2011. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sokan vannak akiknek a nálad még több súlyfelesleggel rendelkezők is bejönnek. És ne olyanokra gondolj, akinek senki nem jut, és akkor már mindegy hogy néz ki ccsak nő legyen.. Egyáltalán nem, csak nyugi, van akinek az 50 kg-os nők tetszenek, van akinek a 80-100, vagy több. Tudom mert én is mindig a vékonyságra hajtok (56 kg vagyok), a barátom meg mindig azt mondja inkább hízzak még :) Úgyhogy nyugalom :)
2011. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha 5 évvel idősebb lennél én összejönnék veled
2011. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én összejönnék, ha nem számítana liliomtiprásnak.. XD
2011. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem sok olyan fiú van aki öszejönne veled,nem a külső az elsődleges szempont...


17/F amugy hol laksz? :P

2011. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked van 5 kg súlyfelesleged, hanem a manapság szépnek mondott lányoknak van vagy 10 kg súlyhiányuk. Sztem a férfiak többségének jobban tetszik, ha nem csont és bőr egy lány :)
2011. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem írokhoz nem hiszem hogy 5kilo olyan sokat számitana, lehet hogy más meg sem látja csak magaddal szemben vagy (túl)kritikus
2011. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor 100% hogy rosszul táplálkozol, szarul edzel. változtass ezen, és le fog menni. amúgy nem a kilókra kell menni, hanem a kinézetre.
2011. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó a méreteid,nem szeretem a vékony lányokat és az nekem nagyon tetszik ha egy lánynak nem lapos a hasa hanem van mit fogni ott is rajt meg a lapos fenék sem jön be. igen 1 nőn legyen mit fogni!!
2011. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
+ nem tudom megérteni, miért nem lehet megjegyezni, hogy 14. életév betöltése után nem számít megrontásnak a közösülés, ergo nem büntetendő.
2011. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!