Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Bikini vásárlás?!

Anyukák! Bikini vásárlás?!

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem,imádom a strandot,vízpartot.Kb.30 féle bikinit próbáltam,de legtöbbször teljesen elkeseredtem.Mell résznél főleg botrány mind.(Lányom most hagyta abba a szopit)Hasam szerencsére a régi,szóval mindenképp bikini és nem tankini vagy egyrészes. Valakinek ötlet?Vannak sorstársaim?Félreértés ne essék,örülök,hogy szoptathattam...
2012. ápr. 19. 17:50
 1/8 xStefix ***** válasza:
100%

Nemrég láttam, hogy a Tescoban bikinivásár volt, külön lehetett összevenni a felsőt és alsót.

Ha ilyen máshol is lenne, akkor könnyebb lenne, hogy olyan mellrészűt vegyél, ami passzol... (Én se vagyok konfekcióméret.)

2012. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is az olyan helyeket javaslom, ahol össze lehet válogatni az alsót és a felsőt ( Tesco-n kívül ilyen a C&A , és Vögele is azt hiazem) - megjegyzem örülj az alakodnak, sokan strandra sem kívánkoznak a megváltozott testük miatt :)
2012. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én C&Aban vettem kettőt, összeválogattam a felsőt és az alsót, nem is lett volna jó ugyanaz a méret, tehát a bugyi nagyobb a melltartó része meg kisebb számozású volt, és két különböző fazont vettem. Nekem kis mellem volt, de terhesség, és szoptatás alatt 2-3x nagyobb lett, most már nem szoptatok ezért megereszkedtek mert nagyon megnyúlt a bőr, most kb. 75Bs de ezekben a felsőkben abszolút nem látszik hogy szoptattam volna.
2012. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Otto-ból rendeltem tavaly 1 bikinialsót, 2 különböző méretű bikinifelsővel mert nem voltam benne biztos hogy szoptatás után mekkora lesz a méretem. Ott találsz E, F méretűt is, nekem ezzel volt gondom, legtöbb helyen már a D is ritkaság.
2012. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még a new yorker-be (ha van a közeletekben) is össze lehet válogatni az alsót és felsőt,és mindig ott veszek,ezért szeretem,nekem alsóból mindig nagyobb kell.
2012. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kik-ben nagyon jók vannak, elég jó áron. Variálhatók. A másik a Decathlon.
2012. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a Triumph-ok nagyon bejöttek. Igaz, hogy drága, de nekem van olyan, amit már vagy 10(!) éve nyúzok, de nem látszik rajta.
2012. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A tesco-t ajánlom most!!!! Marha jó fazonok vannak és össze tod válogatni az alsóval...Én most vettem ott egy feketét S-es alsó 40-es háromszöges szivacsos cicitartós,vastagpántos,nem a vékony,ami nem tart! Nagyon formázza a cicit! Nézd meg,van vagy 4-5 színben és tényleg csini. 1390 a felső és 1390-1690 az alsóattól függ mit választassz!

Üdv! :)

2012. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!