Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babával vásárlás?

2hetes babával vásárlás?

Figyelt kérdés
Mindenünk kifogyott itthon,el kellene mennün vásárolni.A párom egyedül nem akar menni,mert sok olyan dolgot kellene venni,amit én tudok melyik jó.De 2hetes a babánk.Nem szeretném ha valami baja lenne,elkapna valamit a tömegben..
2011. dec. 7. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj te, és maradjon a párod a bébivel :-)
2011. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mamik???


Vagy tényleg menj Te és párod otthon marad.Én anno úgy csináltam,hogy telefonon keresztül navigáltam a férjem.

2011. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem az ilyen pici babámat semmi zsúfolt,zárt helyre. Pontos lista, esetleg navigálás telefonon, nagymama segítsége, vagy Te mész, párod marad a bébivel, ahogy az előttem szólók is mondták.
2011. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet lepontozni, ha nagyon muszáj volt, én mentem a gyerekeimmel. Sajnos az élet nem áll meg, és neki is alkalmazkodni kell hozzá. Persze nem állandóan mentünk ilyen helyre, de ha kell, akkor kell. Egyiknek sem lett hál' Istennek semmi baja tőle, igaz nagyon siettünk, és nagyon ritkán tettünk ilyet. Egy három gyermekes anyuka
2011. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Semmi baja nem lesz, mehettek nyugodtan. Én is vittem, hisz muszáj volt, mivel nekem nincs jogsim, cipekedni meg nem akartam buszon így együtt mentünk. Amúgy sem kell a széltől is óvni. Tedd hordozóba és ha beviszed az emberek közé teríts a hordira egy ruhapelust. Így vihetitek nyugodtan, az idő is kellemes.
2011. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tudná oldani egyedül is a párod, csak fel kell írni neki, hogy miből milyet vegyen. Te tudod, hogy hogy érzed magad, én pl nehezen tudtam mozogni 2 héttel a szülés után, pont egy bevásárlást nem tudtam volna végigcsinálni. :-/

Láttam már én is nagyon pici babákat a tesco-ban, megpróbálhatjátok ti is a közös vásárlást, ha ezt találjátok a legjobb megoldásnak, csak próbáljatok meg olyan időpontban menni, amikor kevesebben vannak, hogy gyorsabban végezzetek. Nagyon valószínű egyébként, hogy a kisbabátok végig fogja aludni az egészet.

2011. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont határozottan azt mondom, hogy ne vidd sehova a gyereket. Nagyon agresszív felső légúti baci van most forgandóban, a környezetemben mindenki beteg. Én 3 hete kínlódok vele, antibiotikum sem használt. Egy ilyen pici könnyen elkaphatja, és akár bele is halhat. A lányom 5 hetesen kapott el egy hörghurutot, 1 hétig feküdt az intenzíven légzésfigyelőn. Én nem kockáztatnék.
2011. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyáron született a lányom és 2 hetesen már mentünk tescoba. Muszáj volt, de amúgyse lett semmi baja. Hetente egyszer mentünk el. Téli babát nem vinnék ilyen hamar, mert tényleg több a baci, de a muszáj nagy úr. Ha kell, menjetek olyankor amikor nagyon kevés az ember!
2011. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Semmi baja nem lesz a babának, ha együtt mentek.

Enyhe szép idő van, esetleg bent a boltban egy textilpelussal letakarjátok a kicsit, vagy ha van kendőd abban viszed a picit bent, abban is védve van.


Jó vásárlást.

/a menj egyedül, és ha nincs jogsija az anyukának? és ha csak egy picit szétszórt a férje akkor csak a legfontosabbat nem hozza, a kicsi meg a: végig alszik, b: el se tudnak indulni úgy üvölt, de inkább az a:))

2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
3 hetes volt a kislányom, amikor először vittük bevásárolni. Nem Tescoba, oda csak 6 hét után. De a közeli Sparba mentünk vele. Akkor már vége volt az influenza szezonnak is, kellemes, enyhe idő volt, mint most is (márciusban volt). Semmi baja nem volt a lányomnak. Azóta is szeret bevásárolni, az a nap fénypontja. :)
2011. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!